Penki sapnai, kurie signalizuoja apie problemas jūsų santykiuose

Galbūt norėsite atkreipti dėmesį į šiuos pranešimus, kol dar nevėlu.

Kažkas sukčiauja

Sapnai apie apgaudinėjimą ne visada būna tokie pažodiniai, ypač jei atrodo, kad šis sapnas atsirado iš niekur.

Sapnai, kad jus apgaudinėja, gali reikšti, kad „budriame gyvenime susiduriate su tam tikru jausmu, kad esate atstumtas”, – pažymi Loewenbergas.

Taigi paklauskite savęs: „Kokiu būdu jaučiatės „apgautas” santykiuose?”.

Tokie sapnai taip pat gali simbolizuoti „neišspręstas problemas jūsų santykiuose, kurias reikia spręsti, taip pat galimą jausmų, kuriuos jaučiate norėdami būti neištikimi, projekciją”, – aiškina daktarė Lisa Lawless, psichoterapeutė ir „Holistic Wisdom” generalinė direktorė.

Jei sapnuojate, kad esate tas, kuris apgaudinėja, tai gali būti jūsų „giluminiai nerimo, kaltės, nesaugumo jausmai, baimė būti paliktam, taip pat neišsipildę poreikiai ir troškimai”, – aiškina Lawless.

Tai taip pat gali būti jūsų proto priminimas apie „netinkamų ribų peržengimo” pasekmes arba tai gali reikšti trauką naujiems žmonėms ar patirtims, priduria Lawlessas.

Turėtumėte ištirti, kaip jaučiatės sapnuodami neištikimybę.

„Jei sapne nejaučiate jokios kaltės, paklauskite savęs, ar savo gyvenime nedarote ko nors dėl savęs, kuo galbūt nelabai džiaugiasi jūsų partneris”, – sako Loewenbergas.

Jūsų buvęs vyras vis pasirodo sapne

Jei nuolat sapnuojate savo buvusįjį, tai gali reikšti, kad vis dar apdorojate emocijas, susijusias su tais santykiais ar išsiskyrimu, siūlo Lawlessas.

Ji taip pat pažymi, kad tai gali reikšti, jog nerimaujate, kad istorija gali pasikartoti.

„Mūsų sapnai dažnai būna pasiskolinti iš praeities, kad galėtume ją palyginti su dabartimi ir taip nustatyti, ar padarėme pažangą, ar vėl susiduriame su tais pačiais senais dalykais”, – priduria Loewenberg.

Žinoma, tai nereiškia, kad turėtumėte pradėti rašyti žinutes savo buvusiajam.

Vietoj to „prieš eidami miegoti paprašykite išspręsti šį emocinį klausimą”, – pataria aiškiaregė ir rašytoja Joyce Keller.

Automobiliai

Jei sapnuojate sapną, kuriame kartu su partneriu važiuojate automobiliu, norėsite atkreipti dėmesį į tai, kas sėdi už vairo, kokia automobilio būklė ir kaip automobilis važiuoja.

Jei vairuoja jūsų partneris, o jūs staiga griebiate vairą, nes automobilis tampa nevaldomas, „vienas iš jūsų gali būti pernelyg kontroliuojantis arba priešingai – labai neatsargus”, – siūlo Keller.

Jei stabdžiai neveikia, tai greičiausiai signalizuoja apie neigiamą jūsų santykių elgesio modelį, sako Loewenberg.

Jei jūsų automobilis neužsiveda arba yra užstrigęs, jūsų santykiai taip pat gali būti įstrigę.

Jei sapnuojate, kad jūsų automobilis dingo arba buvo pavogtas, tai gali reikšti, kad santykiai „prarado kryptį arba kad jūs ar jūsų partneris nebeturi energijos ar motyvacijos santykiams”, – sako Loewenberg.

Ir galiausiai, jei sapnuojate automobilio avariją, tai gali būti „rimtas įspėjimas, kad jūsų santykiai netrukus suduš ir sudegs!” – priduria ji.

Laivai

Vanduo sapnuose paprastai simbolizuoja mūsų emocijas, todėl „skęstantis laivas – tai didžiulis įspėjimas, kad jūsų santykiai grimzta į dugną… tikriausiai dėl to, kad prisiėmėte per daug dramos ar negatyvumo, lygiai taip pat kaip skęstantis laivas prisiėmė per daug vandens”, – sako Loewenberg.

Jei laivas dreifuoja arba yra pasiklydęs, tai gali reikšti, kad jūsų santykiai yra „pakibę ant plauko, o ne progresuoja”, o kovinis laivas gali reikšti, kad „santykiuose yra per daug kovos ir konfliktų”, priduria ji.

Katės ir šunys

Katės ir šunys gali labai daug pasakyti apie jūsų santykių būklę.

Šunys yra „dažniausias santykių simbolis mūsų sapnuose, nes šunys yra žinomi dėl savo ištikimybės ir draugiškumo”, – sako Loewenberg.

Jei jūsų sapne šuo serga, miršta arba yra sužeistas, tai gali būti ženklas, kad jūsų santykiai artėja prie pabaigos.

Jei šuo jums grasina arba jus puola, gali būti, kad jūsų santykiai yra toksiški, aiškina Loewenberg.

Kita vertus, katės paprastai simbolizuoja seksualinę energiją.

„Taigi jei katė sapne serga, yra sužeista, negyva arba miršta… tai ženklas, kad seksualinė energija jūsų santykiuose taip pat miršta arba miršta”, – pažymi Loewenbergas.

Ji priduria, kad pikta ar puolanti katė „gali būti įspėjimas, kad seksualinė santykių pusė yra kenksminga arba, kad jūs dėl kažkokių priežasčių dėl to galite pykti”.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *