Penki tipai moterų, su kuriomis galite susitikinėti, jei esate mazochistas

Galite, žinoma, pabandyti, jei esate mėgėjas pasikankinti, tačiau vargu ar iš to išeis kažkas gero. Yra mažiausiai 5 moterų tokių tipai, ir santykiai su jų atstovėmis jums taps tikru galvos skausmu. Negalima būtų teigti, jog tai blogi žmonės, tiesiog šių moterų galvelėse per daug tarakonų, laukiančių totalaus išnaikinimo. Jums to reikia?

Įstrigusi ankstesniuose santykiuose

Tai moteris, kuri negali pamiršti savo buvusio. Jums gali susidaryti įspūdis, kad santykiuose dalyvauja trys žmonės – jūs, ji ir jis. Akivaizdu, kad jiedu patyrė sudėtingą išsiskyrimą, tačiau neaišku, ką jie abu jaučia vienas kitam. Bet kokiu atveju moteris laiku ir visai ne laiku prisimena buvusį, mėgina jus lyginti tarpusavyje, negali nepasakoti, koks jis buvo blogas. Tai gali tęstis pakankamai ilgai, bet kada nors ji pareikš, kad niekaip negali suprasti, kurį iš jūsų išties myli. Šiuose santykiuose jūs tapsite tik ano vyruko pakaitalu ir pagalve, į kurią ji galės išsiverkti.

Nenormali

Pirmasis pavojaus skambutis turėtų jums nuskambėti tada, kai ji pradės jus bombarduoti skambučiais ir žinutėmis. Ankstyvosiose pažinties stadijose tai bus nekalti 4-5 kartai per dieną. Pabandykite išjungti arba pamiršti telefoną namuose! Kažkuriuo momentu staiga aptiksite 200 praleistų skambučių ir 300 žinučių. Ir tai tik pradžia.

Greičiausiai ji turi žemą savivertę ir psichologinę diagnozę, apie kurią niekada nesužinosite. Bet kokiu atveju jūsų laukia smagus gyvenimas – su pykčio priepuoliais, meilės ir neapykantos prisipažinimais. Jei norite pagausinti savo žinių apie psichiatriją bagažą, šis variantas kaip tik jums.

Pernelyg romantiška

Romantikoje nėra nieko blogo, bet visur turi būti saikas. Jos pasaulis – knygos ir filmai su Hugh Grantu. Kad jos neįžeistumėte, teks atsiminti begalę įvairių datų. Pirmojo susitikimo data, pirmasis bučinys, seksas, skandalas. Jei pamiršite jai įteikti neįprastą, mielą, rankų darbo dovanėlę, šis pasibaisėtinas poelgis sudaužys jos trapią širdį į šipulius. Šie santykiai bus kaip gyvenimas su mažu vaiku, be to, vaikas bus įsitikinęs, kad gyvena pasakoje, nenorėdamas nieko keisti.

Keista

Jūs visą laiką jausite, kad su ja kažkas negerai. Keistas bus jos žvilgsnis, kalbėjimo maniera ir reakcijos į įprastus dalykus. Ji nemėgsta kalbėti apie savo praeitį. Jus nustebins jos nuolankumas ir sugebėjimas būti nepastebima. Ji nevaikšto į vakarėlius, nesuka jums galvos kalbomis apie pinigus. Pabandykite ją pasekti. Galbūt atsidursite kur nors garažų komplekse miesto pakraštyje, kur viename iš garažų, narve sėdi jos buvęs širdies draugas. Ką jis padarė? Tiesiog pasakė, kad nori nuo jos išeiti.

Su žema saviverte

Yra keli žemos savivertės tipai. Yra gerų žemos savivertės merginų, su kuriomis malonu kalbėtis. Tiesiog joms ne visada pakanka pasitikėjimo savimi. Tai ne problema, tiesiog jūsų užduotis yra padėti jai su tuo susidoroti.

Žymiai baisiau, kai sutinki merginą, kuri dėl savo kompleksų bando sugadinti dar ir tavo gyvenimą. Tokia nuolat provokuos pavydą ir smūgiuos į silpniausias bei skaudžiausias jūsų vietas. Vieši kaltinimai, kad turite pernelyg mažą vyrišką organą, jūsų – kaip vyro – nuvertinimas yra absoliučiai normalus tokios moters elgesys. Ji stengsis pakelti savo savivertę jūsų sąskaita. Tačiau jei esate nepasitikintys savimi vyras ir turite išties mažą vyriškumą, šis variantas puikiai tiks. Galėsite metų metus vienas kitą kankinti, o paskui ir vaikus į šią beprotybę įtraukti, kad užaugtų tokie patys.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *