Penkios vyro savybės, kurios išryškėja, kai šalia atsiranda jo gyvenimo moteris

Moteris – vyro sėkmės šaltinis. Šalia jos vyras atskleidžia savo puikiausias savybes ir vysto jas.

Dauguma žmonių mano, kad vyrui svarbiausia ne moters išvaizda, o jos ištikimybė, gerumas ir intelektas. Tačiau mažai kas suvokia, kad nuo moters elgsenos smarkiai priklauso, ar jos partneris išvystys tas vyriškas savybes, kurios jai tokios reikalingos.

Juk vyras dievina ne tik pačią moterį, bet ir tą būseną, kurią jis išgyvena, kai ji būna šalia. Būtent dėl tos priežasties tikroji moteris vyrui dažnai būna ne pati gražiausia, ne pati protingiausia ir, žinoma, ne pati sėkmingiausia.

Tikroji moteris dovanoja vyrui ne protą, ne grožį, net ne sėkmę, o būtent tam tikrą būseną. Tokį jausmą vyrui ji sukelia mėgaudamasi jo kompanija ir žavėdamasi juo.

Kokios vyro savybės ima sparčiai vystytis, kai šalia jo atsiranda tikra moteris?

1. Graži kalba

Vyras išmoksta gražiai kalbėti, tobulina savo iškalbą, kai žmona delikačiai bendrauja su savo vyru, tada jis įsisavina žmonos kalbos manierą. Jei žmona kalba su savo vyru grubiai, kelia balsą, tai jo kalba skamba primygtinai ir griežtai.

2. Darbingumas

Jeigu žmona sukuria namuose ramią atmosferą, kuri padeda vyrui atsipalaiduoti ir pailsėti, tai gerėja jo atmintis, logika, psichikos funkcijos, pasikeičia jo statusas visuomenėje. Jeigu moteris nesuteikia vyrui ramybės namuose, per daug apkrauna jį buitinėmis užduotimis, vyrui prasideda problemos darbe.

3. Išmintis

Jeigu moteris nusileidžia vyro valiai, tai jis tampa išmintingesnis. Jeigu moteris stengiasi pajungti sau ir valdyti vyrą, jis eikvoja savo protą šeimos konfliktams suvokti, ištverti ir spręsti.

4. Tikslų siekimas

Jeigu žmona pripažįsta ir palaiko vyro interesus, jis tampa neįtikėtinai kryptingu žmogumi, jis atranda papildomų galimybių savo tikslams pasiekti. Jeigu moteris mano, kad vyro interesai yra niekiniai, ji užblokuoja jam visas galimybes pasiekti savo tikslus.

5. Kantrybė

Jeigu moteris yra tolerantiška ir pakenčia vyro trūkumus, jis irgi tampa tolerantiškas ir pakantus. Jis atlaidžiai reaguoja į karštas žmonos emocijas ir kaprizus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *