Požymiai, kad ji tave emociškai išnaudoja

Jauti, kad kažkas ne taip. Žinai, kad kažkas negerai jūsų santykiuose. Nebūtinai dėl to, kad ji emociškai tavimi naudojasi, tačiau aiškiai supranti, kad ne viskas harmoninga. Ir tai jau signalas.

Ji nekuria ilgalaikių planų. Ji apskritai nenori nieko planuoti. Tarkime, sekantį mėnesį draugo vestuvės ir tu pasikvietei ją su savimi. Tačiau užuot sutikusi ji sako “galbūt” ir suranda begalę atsikalbinėjimų. Vien dėl to, kad nėra tikra, jog po mėnesio vis dar bus su tavimi.

Ji nori geriausio. Negalima teigti, kad ji būtų storų piniginių medžiotoja, tačiau kai išeinate pasivaikščioti, ji nori eiti į pačias geriausias vietas, užsisakyti geriausius patiekalus ir pirkti geriausius daiktus. Tačiau neužmezga su tavimi emocinio ryšio. Tu jautiesi labiau kreditine kortele negu jos draugu.

Paviršutiniški pokalbiai. Nėra gilių pokalbių, nieko tokio, kas jus emociškai suartintų. Gali jai pasakoti apie viską, o ji tau neatsiveria nei gyvenime, nei jausmuose.

Neskuba tau atsakyti. Galbūt paprasčiausiai užimta, tačiau tu juk visada surandi minutėlę, kad atsakytum žmogui, kuris tau svarbus, tiesa? Ypač šiuolaikiniame pasaulyje, kai nei dieną, nei naktį neišleidžiame iš rankų savo išmaniųjų. Jeigu ji valandų valandas tau neatsako, tu jai nereikalingas.

Neįsimena detalių. Visi puikiai žinome, kokios svarbios detalės santykiuose. Visos tos smulkmenos, kurias vienas apie kitą žinome. Tačiau ji detalių apie tave neprisimena. Apie tai, kad rytoj tavęs laukia svarbus susirinkimas darbe ar kad tavo draugas pateko į ligoninę. Nes jai į tai nusispjauti.

Nesijauti stabiliai. Nesi tikras dėl judviejų santykių. Jauti, kad ji gali išeiti, vos tik susiras kažką geresnio. Jau vien tas faktas, jog skaitai tokius straipsnius kaip šis, byloja, jog jauti netikrumą.

Dažnai kalba apie savo buvusį. Visi mes prisimename buvusius, šitų žmonių išvengti neįmanoma, jie gyvena mūsų atmintyje. Bet jeigu ji pastoviai apie jį kalba, reiškia, dar nepergyveno iki galo tų santykių. Vadinasi, ji vis dar ne su tavimi ir galbūt tavimi paprasčiausiai naudojasi.

Nejauti jos prisirišimo. Nebent lovoje. Ten ji gali būti aistringa ir jausminga. Tačiau žmonėse ar tiesiog bendraujant ji lieka abejinga. Jokio fizinio kontakto ar malonių žodžių. Ji tarsi stengiasi neperžengti ribos.

Jos nėra šalia, kai reikalinga. Galbūt buvo labai sunki diena arba susipykai su draugu. Tau jos reikia, kad nusiramintum, sulauktum palaikymo, o jos nėra. Dėl to, kad jai nusispjauti, kas su tavimi vyksta.

Tave įspėjo. Jeigu tau sakė, kad ji anksčiau jau naudojosi vyrais, geriau tokiomis kalbomis patikėti. Galbūt ji be galo graži, o ir lovoje – tikras stebuklas, tačiau ji tavimi viso labo naudojasi.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *