Požymiai, kad jūsų santykiai – visam gyvenimui

„Nesuderinami skirtumai“ – viena iš dažniausiai minimų skyrybų priežasčių. Tačiau iš tikrųjų priežastis slypi ne požiūrių ir nuomonių skirtumuose, o žmonių nesugebėjime tas savo skirtingas nuomones aptarti. Be to, normaliems santykiams labai trukdo lūkesčiai.

O kaipgi tuomet atrodo normalūs santykiai?

Žemiau pateikiame požymius, kad jūsų santykiai pasmerkti sėkmei?

Jūs visada kalbate maloniai ir supratingai

Kai pokalbis prasideda nuo kritikos, sarkazmo, pykčio, kaltinimų, žmogui kyla tik vienas noras – bet kokia kaina apsiginti nuo tokio psichologinio smurto, bet ne diskutuoti ir spręsti iškilusį klausimą. Agresyvaus ir smurtinio elgesio esmė ta, kad jūs imate laikyti savo partnerį žemesniu už jus, o ne jums lygiu.

Jūs nekritikuojate, bet skundžiatės

Galite valandų valandas skųstis dėl neplautų indų ar veltui iššvaistytų pinigų, tačiau kai skundai pereina iš kategorijos „MANE liūdina štai šie dalykai“ į kategoriją „TU esi tinginys/kvailas/neatsakingas“ – štai tada ir prasideda visos problemos.

Jūs neniekinate vienas kito ir kitų žmonių.

Įžeidinėjimai, pašaipos, manipuliacijos – visa tai darželinukų lygio infantilus elgesys, kuris taip stipriai išsikerojo šiuolaikiniuose santykiuose ir kurio nerasime sėkminguose ir ilgalaikiuose santykiuose. Kitaip tariant, barkitės kaip suaugę ir subrendę žmonės, nenusmukdami iki aukščiau minėtų taktikų.

Esate pasirengę pripažinti savo kaltę ir pripažinti, kad problemas kuria du žmonės, o ne vienas

Jūs nesiekiate visų pirma patys apsiginti ir parodyti partneriui, kur jis neteisus. Jūsų požiūris: „Kaip mes iki to nusiritome, ir kaip ištrūkti iš šios nemalonios situacijos“.

Jūs neignoruojate vienas kito arba problemos

Daugelyje santykių partneriai paprasčiausiai vengia konfliktų arba ignoruoja savo antrąją pusę. Dažniausiai tai pasakytina apie vyrus, štai dėl ko jų širdies ir kraujagyslių sistemai reikia daugiau laiko, kad atsigautų nuo streso. Moterys labiau linkusios išlieti savo emocijas ir aptarinėti problemas, todėl geriau susidoroja su stresu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *