Požymiai, kad laikas baigti santykius

Jei turime ilgalaikius santykius ir jaučiame juose ramybę, saugumą, pasitikėjimą, jei visi mūsų poreikiai poroje patenkinti – mes vystomės, darome vienas kitą geresniu, jaučiame malonius jausmus ir palaikymą.

Tačiau pasitaiko, kad santykiai neduoda nieko, išskyrus nuolatines abejones, baimes, konfliktus, priekaištus ir kančias.

Ir tada iškyla klausimas, į kurį reikia sąžiningai atsakyti visų pirma sau pačiam: “O kodėl aš gyvenu su šituo žmogumi?”

Manau, momentą, kai laikas baigti santykius, supranta kiekvienas. Vieni ilgai nesiryžta ir priveda save ar santykius iki kraštutinumo, kiti staigiai ir negrįžtamai, be jokių dvejonių santykius nutraukia.

Iš patirties ir praktikos žinau, kad yra kelis kriterijai, pagal kuriuos galima suprasti, jog santykiai juda ne į tą pusę.

Jūs visada dėl visko kaltas. Jeigu partneris visų savo problemų šaltiniu laiko jus, tai jis nepasirengęs prisiimti už santykius atsakomybės. Juk akivaizdu, kad santykiuose nebūna situacijų, kai kalta tik viena pusė.

Dažni konfliktai. Jie išsekina, emociškai gniuždo. Paprasti barniai – normalus reiškinys netgi pačiose laimingiausiose šeimose. Bet jeigu nepasitenkinimas kyla kiekvieną dieną, įtampa auga jau ne pirmą mėnesį, pagalvokite, ar tikrai jums reikia būtent šito?

Santykiuose nebėra pasitikėjimo. Tai – pagrindų pagrindas. Jei kiekvieną jūsų žingsnį akylai stebi, jei nuolatos reikalaujama ataskaitų, jeigu jūs pati landžiojate į partnerio telefoną, pabandykite susimąstyti, kur pradingo pasitikėjimas.

Santykiai jus griauna. Poroje abu partneriai padeda vienas kitam tapti geresniu, palaiko vienas kito sumanymus. Jeigu jums nuolat pavydi, bando pašiepti ar įžeisti, šansų tapti laimingais ne per daugiausia.

Mintis apie tai, kad gyvensite ne kartu, kelia palengvėjimą. Kartais visiems mums būtina vienas nuo kito pailsėti, bet jeigu suprantate, jog jūsų gyvenimas pagerės be partnerio, sprendimas akivaizdus.

Tai tik mikroskopinė požymių, pagal kuriuos galima suprasti, jog su santykiais kažkas negerai ir kad laikas susimąstyti apie jų tęsinį, dalis.

Gera naujiena ta, jog esant abipusiam norui, partneriai visa tai gali ištaisyti, pamėginti sureguliuoti santykius.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *