Požymiai, kad moteris seniai gyvena be vyro

Norėtųsi papasakoti apie su išvaizda ir elgesiu susijusius dalykus, kurie labai krinta į akį aplinkiniams, ypatingai vyrams. Be to, dauguma čia išvardintų dalykų atbaido ir atstumia būtent potencialius pretendentus į ranką ir širdį. Draugės tokių moterų irgi privengia, ir visai ne dėl to, kad pastarosios pastoviai skundžiasi. Esmė čia visai kita.

Laikoma, kad tie ženklai akivaizdūs: pikta veido išraiška, nemotyvuota agresija, isterijos priepuoliai, kurie kartais dar vadinami beroda Amerikoje sugalvotu terminu „gimdos pasiutligė”. Vyriškiai įsitikinę, kad atpažinti be vyro ilgai gyvenančią moterį galima be jokio vargo.

Ar tiesa, jog tai taip pastebima? Mes surinkome požymius, kuriuos socialiniuose tinkluose vardina tiek vyrai, tiek pačios moterys.

Pikta kaip ragana ir tvirtina, kad visi vyrai – ožiai. Susierzinimas, agresija, daugiau ar mažiau pastovus, nuolatinis nepasitenkinimas, pretenzijos tuščioje vietoje, priekabės dėl smulkmenų – pats pirmas požymis, išduodantis chronišką meilės deficitą. Tokia furija išlies savo negatyvą ant visų aplinkinių, ypatingai ant vyrų. Juk laikyti visk savyje – labai varginantis, išsekinantis užsiėmimas, o iškeikti „ožius” – tiesiog atgaiva sielai. Be to, galima bent trumpam pasiguosti mintimi, kad „geriau vienai, negu visą gyvenimą su ožiu”.

Skleidžia aplink save gana savotišką seksualumą. Jeigu moteriai realiai trūksta sekso ir meilės, tai kad ir kaip ji apsimetinėtų, nesąmoningai ji tai transliuos aplinkiniams. Tokios moters žvilgsnio nenuslėpsi ir jis, atkreipkite dėmesį, visiškai nepanašus į masinantį savo magnetizmu tigrės žvilgsnį. O jeigu jau tokia moteris išgėrė – viskas, gesinkite šviesą. Netgi iš visų jėgų stengdamasi laikytis moralės normų, ji iš paskutiniųjų stengsis atkreipti vyrų dėmesį ir esminis žodis čia – „iš paskutiniųjų”. Tai gali būti įkyrus, nepadorus flirtas arba priešingai – moteris vaizduoja sarkastišką, intelektualią nepasiekiamą ir neprieinamą damą, tačiau visa tai signalizuoja apie tai, kokiame vakuume ji gyvena.

Turi krūvą tarakonų galvoje. Tokios damos tampa tiesiog nepakenčiamomis, kai bendrauja. Pačios jos šito dažniausiai nepastebi, kadangi yra pernelyg giliai pasinėrusios į savo „turtingą vidinį pasaulį”. Žvelgiant iš šalies visa tai atrodo, kaip išsidirbinėjimai, į kuriuos pašnekovai paprasčiausiai nežino kaip reaguoti. O blogiausia, kai tokios moterys pradeda laikyti save „paslaptingomis”, ir kad tai – didelis jų privalumas. Vyrai dažniausiai sutrinka, susidūrę su tokia keistenybe, o šios moterys laiko tai vos ne komplimentu. Ir tuo tik dar ilgesniam laikui pratęsia savo vienatvę. Asmeniniu gyvenimu patenkintos moterys irgi turi savų tarakonų galvoje, tačiau jie neatbaido nei vyrų, nei draugių.

Joms nekomfortiška jų pačių kūnuose. Internete, beje, vyrų neretai klausia, ar gali jie atpažinti tokią moterį pagal, pavyzdžiui, eiseną ir kitus kūno judesius. Atsakymai susiveda į viena: moteris be meilės praranda pasitikėjimą savo patrauklumu ir tai be jokios abejonės atsiliepia jos plastikoje.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *