Požymiai, kad pagaliau įsimylėjote tinkamą vaikiną

Originalas

Dauguma merginų iš pradžių susitikinėja su netinkamais vaikinais, mano, kad jie yra puikūs. Tik išsiskyrusios supranta, kad tie santykiai buvo katastrofa.

Galbūt ir jūs pastebite nerimą keliančių ženklų? Jeigu stengiatės suprasti, ar tikrai su tinkamu žmogumi užmezgėte ryšį, atkreipkite dėmesį į gerų santykių požymius.

1. Nejaučiate noro ir poreikio tikrinti jo telefono.

Kai kurios įsimylėjusios poros paprasčiausiai pasidalija slaptažodžiais. Bet jūs tikriausiai gerbiate partnerio privatumą ir neturite pagrindo abejoti vienas kito ištikimybe. Nė vienas iš jūsų neduoda tam preteksto.

2. Jis nekaltina jūsų dėl nevykusių pramogų.

Jūs nusitempėte vaikiną į naują filmą, ir paaiškėjo, kad jis yra labai prastas. Dar buvo atvejis, kai nusivedėte jį į tetos jubiliejų, kur buvo labai nuobodu. Ne visada viskas klostosi taip, kaip tikimės. Jūs galite atsiprašyti dėl nesėkmės, bet jis jūsų dėl to niekada nekaltina. Jis tai laiko vertinga patirtimi, kurią bus galima vėliau prisiminti kartu: „Prisimeni, kaip mes ėjome…“

3. Jis gerbia jūsų tėvus.

Pirma pažintis su tėvais visada būna nejauki visiems dalyviams. Jūs norite parodyti tėvams, kad sutikote tinkamą draugą, ir bijote, kad jie neužduotų kokių nors gluminančių klausimų. Jis nori patikti jūsų tėvams ir pažinti šeimą. Jeigu jis sugeba kontroliuoti save net tada, kai jūsų tėvas paliečia kokią nors keblią temą, tai yra geras ženklas.

4. Jam atrodo svarbu supažindinti jus su savo draugais.

Jūs žinote, kad jam taip pat svarbu susitikinėti su savo draugais, kaip jums – su savo draugėmis. Jums netenka dėl to jaudintis. Jeigu jis supažindino su savo draugais, vadinasi, yra įtraukęs jus į savo ateities planus.

5. Jis žino, kada galima būti impulsyviam.

Išvažiuoti savaitgalį prie jūros? Žinoma! Trenkti durimis ir išeiti iš darbo? Ne. Jūsų vaikinas yra pakankamai impulsyvus, kad paįvairintų gyvenimą, bet ir pakankamai atsakingas, kad nepakenktų nei sau, nei jums. Svarbius sprendimus jis rimtai apsvarsto, nes žino, kad jie turės įtakos ir jums.

6. Jis atsižvelgia į jus.

Jeigu jis sumanys išvykti į kitą šalį, jūs sužinosite apie tai ne tada, kai jis bus nusipirkęs lėktuvo bilietus. Jeigu jis nemėgsta savo darbo, bet žino, kad jūs branginate savo darbą, nevers jūsų mesti visko ir išvykti kitur. Jūs esate komanda, ir svarbius reikalus aptariate ir sprendžiate drauge, atsižvelgdami į vienas kito poreikius.

7. Jis yra pastabus.

Jis žino, kokius ledus, saldainius, sausainius mėgstate. Jis žino, ką jūs paprastai užsisakote kavinėje, kiek cukraus jums reikia įdėti į kavą. Jis net neklausinėja jūsų apie tai, nes pats išsiaiškino.

8. Jūs negalite jam meluoti.

Jam neįmanoma pameluoti, net dėl smulkmenų. Jeigu jūs atsitiktinai išskalbėte jo mėgstamą baltą megztinį su savo raudona suknele, tai negalite neprisipažinti tiesiai. Jūs žinote, kad sąžiningumas – geriausia strategija, ir jūs jausitės blogai, jeigu jį apgausite.

9. Jis supranta jūsų keistą humoro jausmą.

Jūs nežinote, kodėl jus prajuokina ta kvaila reklama. Jūs negalite to paaiškinti, bet jis jus supranta. Jam patinka žiūrėti, kaip jūs juokiatės iki ašarų, kai pamatote ją. Jis neprašo paaiškinti juoko priežasties, bet ir neverčia jūsų pasijusti kvailai dėl to. Jeigu jis supranta jūsų humoro jausmą, jūs galite būti tikra, kad sugebėsite išlikti savimi šalia jo.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *