Požymiai, kad santykiai yra vienašališki

Jeigu santykiai laikosi tik ant vieno partnerio pastangų, juos galima vadinti vienašališkais. Jūs ant savo pečių nešate visų rūpesčių ir problemų naštą, kenčiate abejingumą ir ignoravimą. O jūsų partneris laiko save pasaulio centru.

Vienašališki santykiai skatina nesveiko valdingumo išsivystymą, kuris gali būti labai skausmingas ir žalingas kitam. Prisiminkite, kad sveiki santykiai gali būti tik dvipusiai.

Vienašališkų santykių požymiai

1. Bendravimą inicijuojate jūs.

2. Intymumą inicijuojate jūs.

3. Jūs dažnai atsiprašinėjate.

4. Keičiate savo planus dėl partnerio.

5. Į jūsų pastangas neatsakoma tuo pačiu.

6. Jūs nuolat būgštaujate, kad partneris jus paliks.

7. Partnerio tikslai tampa jūsų tikslais.

8. Partnerio poreikiai – svarbiausias dalykas santykiuose, o jūsų poreikiai – ne.

9. Partnerio prioritetų sąraše jūs atsiduriate po darbo, draugų, hobio ir kitų dalykų.

10. Jūs matote šių santykių perspektyvą, o partneris – ne.

Tai nėra visiškai išbaigtas sąrašas, tiesiog šie požymiai dažniausiai pasitaiko vienašališkuose santykiuose. Be to, vienašališki santykiai gali atsirasti bet kokiame kontekste, ne tik romantiškame.

Kaip ištaisyti vienašališkus santykius?

Žmonės dažnai nevertina to, ką turi, kol nepraranda. Pradėkite skirti daugiau laiko sau. Susiraskite kelis hobius ar laisvalaikio užsiėmimus, kurie užimtų jūsų laiką. Veikiausiai partneris netrukus susimąstys ir ims kitaip į jus žiūrėti.

Tai vienas iš būdų pasistengti ištaisyti vienašališkus santykius. Jis gali priversti partnerį atkreipti į jus dėmesį ir suprasti, kad jis tikrai turi kažką gero, ko neverta prarasti.

Jeigu to neatsitiks, tai jūs paprasčiausiai būsite pasirūpinusios savo raida, patobulinusios save, kas niekada nebūna blogai.

Arba nieko netaisykite. Aptarkite situaciją. Ir jeigu tas niekur nenuves, jums teks nutraukti santykius. Kentėti dėl dėmesio bei meilės stokos ir aukotis yra tolygu savęs naikinimui.

Tai geriausia s būdas pabandyti ištaisyti vienašališkus santykius. Pasistenkite išaiškinti savo partneriui, ko jums trūksta, pasakykite, jog trokštate, kad jis skirtų daugiau pastangų, ir išklausykite, ką jis pasakys.

Jis gali pasistengti ištaisyti santykius, todėl duokite jam galimybę tai padaryti. Jis gali ir niekaip nereaguoti į tai, neparodyti jokio intereso. Jeigu taip, tai jums pats laikas atsistoti ir išeiti.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.