Požymiai, kad susitikinėjatei su alfa vyru

Kiekvieno vyro viduje gyvena taip vadinamas alfa patinas. Bet ne visi vyrai yra tokie iš tikrųjų. Ir galbūt jūs alfa patinu laikote visai ne tą vyrą. Santykiai su tokiu žmogumi, iš vienos pusės, turi savo privalumų, iš kitos – trūkumų. Alfa vyrai – pasitikintys savimi, stiprūs, dominuojantys, drąsūs, santūrūs ir kantrūs. Tačiau visos šios savybės nedaro jų idealiais partneriais.

Alfa vyrus į priekį stumia jų poreikiai, aistros, troškimai, tikslai ir svajonės. Kartais jie yra savanaudiški ir neleidžia moteriai trukdyti daryti tai, ko jie nori. Bet jeigu tikite, kad alfa vyras yra jums tobulas variantas, pateiksime kelis patarimus, kaip tokį žmogų atpažinti tarp kitų.

1. Kalbėdamas, jis pasitiki savimi

Jo kalboje nėra visų tų hmmm, mmm, eee. Jis neslepia akių. Jis tikras tuo, ką kalba ir išsako savo nuomonę nedvejodamas ir be apgailestavimų. Retai meluoja, todėl nebijo žiūrėti į akis. Tačiau nesitikėkite, kad jis visą laiką tęs su jumis pokalbį. Alfa vyrai pernelyg nesiceremonija su moterimis. Be to, jie nemėgsta kuklių ir perdėtai drovių.

2. Jis dominuoja

Alfa vyrai suvokia savo jėgą ir, kai tik įmanoma, ją demonstruoja. Jeigu jūsų vyriškyje dominuoja kūno kalba, tai yra vienas iš požymių, kad jis yra alfa vyras. Jis niekada nesukryžiuoja kojų ar rankų, visada vaikšto tiesia nugara, pasitikėdamas savimi. Vengia dominuojančių, taip vadinamų „stiprių ir nepriklausomų” moterų, kadangi netoleruoja nurodymų savo adresu, pamokslų, ką ir kaip jis turi daryti.

3. Jis ramus ir protingas

Vyrai problemas sprendžia skirtingai. Vieni jų labai nerimauja, nervinasi ir abejoja, o kiti išlieka ramūs ir sprendžia netgi pačias sudėtingiausias situacijas be nervų ir nereikalingų emocijų. Alfa vyrai tiki, kad tik moterys gali būti emocingos. Jie žino, ką daryti, ir nesustoja, kol to nepadarys. Jei jūsų vyriškis visada laikosi duoto žodžio, greičiausiai jis yra tikras alfa vyras.

4. Jis drąsus

Santykiuose su alfa vyru nėra vietos abejonėms ir kuklumui. Užuot sakęs „Ar norėtum kur nors nuvykti?“ arba „Gal nueikime šįvakar į restoraną?”, arba „Kur norėtum atostogauti šiais metais?“, jis pasakys kažką panašaus į „Suorganizuosime sau mini kelionę“ arba „Skrendam šiais metais į Graikiją“. Jis visada pasiruošęs veiksmams ir nebijo prisiimti atsakomybės.

5. Jis žino savo žodžių vertę

Kai alfa vyras ką nors sako, jis iš tiesų turi omenyje būtent tai. Jeigu jis mano, kad neturi ką pasakyti, jis nieko ir nesakys. Jis labai tiesmukas. Tai reiškia, kad jums neteks valandų valandas svarstyti ir spėlioti, ką galėjo reikšti jo pasakyti žodžiai. Jis visada kalba, ką galvoja. Minusas čia yra tas, kad tai gali užgauti jūsų jausmus. Ne todėl, kad jis buvo grubus ar savanaudis. Jis tiesiog kalba tiesiai šviesiai ir nesijaudina, kaip į tai reaguos kiti.

6. Jį sunku pralinksminti

Dažniausiai alfa vyras gali tiesiog nusišypsoti ir viskas. Jis rimtas ir užsiima savo reikalais. Bet jei visgi jums pavyko jį smarkiai prajuokinti, reiškia, garantuotai jam patinkate.

7. Jis rūpinasi savo kūnu

Reguliariai treniruojasi ir sportuoja. Nevartoja pernelyg daug alkoholio ir vengia greito maisto. Alfa vyras visada nori gerai atrodyti, sugebėti apginti save ir mylimus žmones. Nebijo peštynių, kadangi puikiai žino savo jėgą.

8. Jis vengia dramos

Alfa vyrai nešvaistys savo laiko tuštiems ginčams ar beprasmiškiems barniams. Visos šios dramos – ne jiems. Jis jus išklausys, kad suprastų, ko norite arba kas jus neramina. O paskui išsakys savo nuomonę ir pokalbis bus baigtas. Jis išmokys jus brandžiai spręsti problemas – be ginčų ir dramų. Jei to nesuprasite, vargu ar toks vyras ilgai kęs jūsų isterijas.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *