Požymiai, rodantys, kad tu pati nepasiruošusi santykiams

Tau kol kas reikia pabūti vienai, jeigu…

Tave erzina aplinkiniai

Vos ne viskas juose varo tave iš proto. Pavyzdžiui, tai, kaip su tavimi kalba nepažįstami žmonės. Net jei jie tau tarsteli komplimentą. Ir net bendraudama su draugais, tu susierzini lygiai taip pat.

Pasitenkini mažesniu

Tu tai žinai, tavo draugai ir šeima tai žino, tačiau tu ir toliau save įtikinėji, kad šį kartą viskas bus ne taip, kaip paskutiniuose santykiuose, nors visi pavojaus ženklai yra tokie patys. Tačiau tu manai, kad būti su netinkamu žmogumi vis tiek geriau, nei likti vienai.

Nemoki ieškoti kompromisų

Tu, žinoma, galvoji ir apie savo partnerį, tačiau tau svarbesni savi norai ir poreikiai. Kompromisų tu nelaikai sveika alternatyva, esi linkusi kelti skandalus, jei kas nors nepasiseka.

Esi susikoncentravusi į save

Sakoma, kad pirmiausia reikia mylėti save, kad paskui kažkas kitas galėtų pamilti tave. Tačiau viskas turi ribas. Truputis kuklumo nepakenks.

Esi nekantri

Nori, kad viskas būtų taip, kaip tau atrodo tinkama. Negali matyti situacijos perspektyvoje – tau rūpi tik tai, kas yra čia ir dabar. Gali beprasmiškai daryti spaudimą partneriui, nors jis ir taip stengiasi dėl tavęs.

Nesi pasirengusi aukotis dėl savo partnerio

Jei esi užsiciklinusi į save ir nekantri, vargu ar aukosiesi dėl santykių. O aukotis santykiuose teks.

Nesupranti, kad kiekvienas turi savo praeities naštą

Nenori susitaikyti su faktu, kad niekas nėra tobulas, dėl ko nuolat grauži partnerį ir skundiesi, nors žinai, kad kiekvienas turi savo praeitį.

Tu vis dar myli savo buvusįjį

Kaip galima pradėti santykius su nauju žmogumi, jei tavo širdis vis dar priklauso buvusiajam? Duok sau laiko jį pamiršti. Paskui pati sau už tai padėkosi.

Tau reikia padirbėti su savimi

Tu nenori meilės, tu tiesiog nori išmokti mylėti save. Nori priartėti prie savo tikslų. Tu paprasčiausiai nori susitvarkyti savo gyvenimą, įvesti jame tvarką. Ir tai puiku. Santykiai gali palaukti.

Turi problemų su pasitikėjimu

Jei negali pasitikėti, negali kurti santykių. Todėl kol kas pabūk viena.

Tu nemyli savęs

O norint padidinti savo savivertę, būtinai reikia, kad kas nors tave mylėtų. Bet kaip tu parodysi žmogui, už ką galima tave mylėti, jei pati to nežinai?

Naudoji savo buvusius santykius prieš bet kokį potencialų partnerį

Lauki, kad tavo naujasis vaikinas padarys tas pačias klaidas, kurias padarė tavo buvęs. Galbūt iškart apkaltinsi, kad jis toks pat kaip jūsų buvęs. Tu dar nepaleidai skausmo, todėl nesi pasiruošusi judėti toliau.

Santykiuose negali duoti žmogui to, ko pati tikiesi iš santykių

Tau norisi pasitikėjimo, atsidavimo, meilės, atleidimo… bet negali to paties duoti partneriui. Norisi puikaus sekso, palaikymo, smagių kelionių, tačiau pati negali sau to suteikti.

Paprasčiausiai nori pabūti viena

Tu gali gyventi visavertį gyvenimą be partnerio. Turi draugų, mėgstamą veiklą ar hobį, ir to pilnai užtenka. Jei esi išties laiminga, tebūnie!

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *