Pradedant pietumis, baigiant draugiška šeima

Šeima yra visuomenės ląstelė. Tai žmonės, kuriuos tarpusavyje sieja kraujas ir socialiniai ryšiai. Iš visų planetos žmonių šeimos nariai – patys artimiausiu. Žvelgiant į kiekvieną asmenį, negalima jo visiškai atskirti nuo šeimos. Juk būtent šeimoje užgimsta papročiai, įpročiai, gyvenimo būdas ir pasaulėžiūra. Šeima yra tvirtovė, prieglobstis, vieta, kur visada galima sugrįžti.

Mūsų laikais, deja, šeimai neskiriama daug dėmesio, labiau pažymima konkretaus žmogaus svarba. To priežastis – šeimos ryšių susilpnėjimas. Grupėje, vadinamoje šeima, nebėra vienybės. Todėl vis dažniau pasitaiko skyrybų, vaikų ieškinių prieš tėvus, girtų muštynių ir banalių vagysčių vienas iš kito.

Pasekus tendencijas, paaiškės, kad kiekvienais metais padėtis tampa vis labiau apverktina. Reiškia, kitados, praeityje, buvo kitaip. Kadaise šeima buvo būtent ląstelė, glaudi, susitelkusi bendrija, buvo būtent tuo, ką ir reiškia pats terminas „šeima”.

Pasikapsčius istorijoje, galima pamatyti dėsningus ir natūralius šeimos įvykius: vakarienes, vizitus į svečius, šventes ir daug kitų bendrų dalykų. Tai reiškia, kad visi ląstelės žmonės viską darė kartu. Dėl ko ir susitelkdavo į vieną komandą.

Pasikeitė laikai, pasikeitė santykiai. Ir dabar dominuoja individualumas, individualus žmogus. Tačiau dar senovėje žmonės suprato taisyklę, kad vieną šakelę sulaužyti lengva ir paprasta, bet neįmanoma sulaužyti jų ryšulio.

Galbūt atėjo laikas atgaivinti šeimos vienybę? Ir paprasčiausiu sprendimu pačiai pradžiai gali tapti bendrų šeimos pietų tradicijos atgaivinimas. Pasilikite įprastus mitybos įpročius, tačiau laisvą dieną pridėkite šeimyninius pietus. Kur artimi žmonės vėl išmoks būti artimais. Laisvo pokalbio metu visi galės panirti į solidarumo būseną.

Tegul ne iš karto, ne iš pirmo bandymo, bet šeima vėl taps šeima, vieningu organizmu, tvirtove, patikimu užnugariu. Vieta, kur kiekvienas gali gauti pagalbos, palaikymo, sulaukti malonių žodžių ir meilių žvilgsnių.

Pradėję nuo mažo, visada galite pasiekti puikių rezultatų!

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *