Praturtėti trukdančios klaidos

Daugelis žmonių visą gyvenimą sugaišta tam, kad užsidirbtų bent vidutinį turtą ir galėtų mėgautis civilizacijos gėrybėmis. Dažnai pasitaiko taip, kad ir kiek jie atiduotų jėgų ir laiko darbui, pinigai neužsilaiko jų piniginėse, o geidžiama materialinė gerovė niekaip neateina.

Atskleisime keletą tikrai turtingų žmonių gyvenimo taisyklių, kuriomis pasinaudoję, galėsite pasiekti savo tikslą. Jie siūlo nebedaryti tokių klaidų.

1. Sugaištate per daug laiko miegui

Visi svarbiausi sprendimai paprastai priimami anksti ryte. Kol žmonės, įpratę gyventi nedisciplinuotai, dar tik budinasi, aktyvūs asmenys suspėja sutvarkyti kelis svarbius reikalus ir padvigubinti pelną.

2. Per dažnai žiūrite televizorių

Iš pirmo žvilgsnio sunku suprasti, koks ryšys gali būti tarp materialinės gerovės ir televizoriaus. Turtingi žmonės iš tikrųjų mano, kad neverta per daug laiko skirti žiūrėjimui į ekraną, geriau tas laisvas minutes praleisti prasmingiau. Be to, kam jums žinoti, kad ta ar kita įžymybė vėl išsiskyrė ar susilaukė vaiko? Stenkitės kaupti tik vertingą informaciją.

3. Vietoj naudingo maisto renkatės pusfabrikačius

Greitasis maistas ir pusfabrikačiai dar niekam nedavė naudos. Reikia turėti gerą sveikatą, kad nuovargis, depresija ir energijos stoka nesužlugdytų jūsų planų. Sėkmingi žmonės skiria daug dėmesio savo organizmui ir neeksperimentuoja su juo valgydami kenksmingą maistą.

4. Perkate prekes per išpardavimus

Tai ginčytinas dalykas. Kam leisti pasakiškas sumas, jei galima nusipirkti tą patį daiktą pigiau per išpardavimus ir nuolaidas? Turtingas žmogus už sumažintą kainą perka tik akcijas, o į visus kitus išparduodamus daiktus net nežiūri. Gal jau laikas liautis leisti paskutinius pinigus nukainotiems dalykams ir įsigyti kokią nors vieną, bet tikrai vertingą prekę?

5. Nusiperkate nereikalingų daiktų

Šis punktas yra labai svarbus. Daugelis žmonių pasiduoda impulsui ir nusiperka pirmą patikusį daiktą, net nesuvokdami, ką darys su juo vėliau. Tikriausiai ir jūs turite namie keletą tokių egzempliorių, kurie mėtosi spintose. Svarbu apsaugoti save nuo nereikalingų išlaidų. Žvelgdami į patikusią prekę, paklauskite savęs, ar tikrai ji jums reikalinga.

6. Nesistenkite kaupti daiktų

Daugelis žmonių neturi piniginių santaupų. Kai juos ištinka kokie nors dideli nemalonumai (darbo praradimas, ligos, netektys), jie puola į paniką ir nežino, kur gauti lėšų. Finansininkai pataria visada galvoti apie ateitį ir neaukoti paskutinių pajamų ar turto, kai susiklosto nenumatytos aplinkybės.

7. Dėl nesėkmių kaltinate kitus

Apsižvalgykite po savo artimiausią aplinką. Nejaugi jie kalti dėl to, kad jūsų gyvenimas susiklostė būtent taip? Psichologai atkreipia dėmesį į tai, kad kiekvienas žmogus pats pasirenka, ir tas pasirinkimas nulemia jo likimą. Suvokite, kad niekas jums nieko neprivalo ir nėra neskolingas ir kad už savo poelgius esate atsakingi patys.

8. Gyvenate skolon

Tikriausiai daugelis yra susidūrę su tokia situacija, kai prireikė didelės (ar nelabai didelės) pinigų sumos ir teko kreiptis į banką ar pažįstamus. Finansų ekspertai siūlo atsisakyti kreditų ir skolinimosi, kitaip rizikuojate visą gyvenimą nugyventi skolose. Visada pagalvokite, ar tikrai jums reikalingas tas daiktas ar paslauga, kad jūs pasirengę išmokėti tokius didelius procentus.

9. Neužbaigiate darbų iki galo

Kai kurie žmonės tik žada kažką padaryti, o paskui pamiršta apie savo genialias idėjas ar meta pradėtus darbus. Tokiu būdu sėkmės nepritrauksite. Stenkitės įgyvendinti savo idėjas. Nesvarbu, kad iš pirmo karto gali nieko neišeiti. Atkaklumas ir darbas visada sulaukia atpildo.

10. Apsupote save nesėkmingais žmonėmis

Psichologai tikina, kad asmenybę formuoja jo aplinka. Kad patys taptumėte sėkmingais žmonėmis ir nuolat tobulėtumėte, reikia bendrauti su tokiais žmonėmis, kurie patys daug pasiekė gyvenime ir gali būti jums įkvepiantis pavyzdys.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.