Priežastys, dėl kurio vyras neturi moters

Šis straipsnis skirtas tiek vyrams, tiek moterims. Vyrai galės išsiaiškinti, ką padarė ne taip, kai ieškojo moters. O moterims bus lengviau suprasti, kodėl vyras vienišas.

Pirma priežastis, kodėl vyras neturi moters, yra tas banalus faktas, kad jis jos neieško. Prisimenu anekdotą. Pas gydytoją ateina pora, klausia, kodėl negali susilaukti kūdikio. Po trumpo dialogo paaiškėja, kad jiedu miega skirtinguose kambariuose ir nė karto nieko nepabandė.

Taip ir čia. Kai kurie vyrai mano, kad tai atsitinka savaime. Tačiau taip nebūna, reikia bent jau aktyviai bendrauti su draugais, kad kas nors iš jų galėtų supažindinti su kokia nors moterimi. O dar geriau pačiam lankytis vietose, kur būna moterų, dažniau bendrauti. Internete taip pat būkite aktyvesni.

Tai štai, jei vyras neturi moters, tai nereiškia, kad jį visos atstūmė. Jis gali būti pats nuostabiausias. Tačiau tai tarsi pati nuostabiausia daina. Niekas jos neišgirs, jei dainos niekas niekur nedainuos. O jeigu vyras nuolat sėdi namuose, lankosi tik jam įprastose vietose, yra labai maža tikimybė, kad jo gyvenime atsiras moteris.

Būkite aktyvūs šiame pasaulyje. Reikia ne tik kažkur lankytis, bet ir bendrauti. Galų gale, jei jūs kažkur būnate, keliaujate, tikriausiai atsiras bendrų temų. Turite tai daryti dažniau, kad būtų komfortiškiau pakartoti ateityje. Pirmas kartas bus pats sunkiausias.

Antra priežastis – vyras pernelyg skiriasi nuo vidutinio statistinio vyriškio. Tai mano situacija. Išsiskiriu tuo, kad man labiau rūpi moksliniai reikalai, esu jautrus kivirčams ir labai išrankus. Suprantu, kad yra galimybė likti vienam iki savo dienų pabaigos, tačiau manęs tokia perspektyva negąsdina.

Tačiau yra ir kitų skirtumų. Vyras pernelyg protingas, pernelyg kvailas, gali per daug išsiskirti iš minios išvaizda ir pan. Tai elementari statistika. Jei vyras pats įprasčiausias, jis turės didžiausią šansą užmegzti santykius, nes tiks daugumai moterų.

Dažnai vyras lieka be moters dėl pernelyg didelio išrankumo. Galbūt turėjo negatyvios patirties, dėl to dabar labai atsargus. Arba jo tėvai visada gyveno kivirčuose, ir jis nenori pakartoti jų istorijos. Apskritai, jei vyriškis per daug skirsis nuo standartinio vyro įvaizdžio, jis turės žymiai mažiau galimybių užmegzti santykius.

Trečia priežastis. Vyras per daug užsiėmęs. Manau, kad santykiai ir šeima turi tik vieną varžovą – darbą. Galbūt vyras paprasčiausiai užsiima karjera. Galbūt jis kažką dirba. Rašo knygą, kažką tyrinėja.

Buvo daug genijų, kurie nieko daugiau nedarė, kaip tik dirbo savo darbą, net negalvodami apie santykius. Galbūt kai kurie paskui net nustebdavo, kodėl šalia jų nieko nėra. Atrodytų – protingas vyras, daug pasiekęs ir t.t., o moters šalia jo nėra.

Čia yra du punktai. Pirma – iš kur ji gali atsirasti, jei vyras pasinėrė į darbą? Antra – net jeigu ji ir pasirodys horizonte, būtina atsiminti, kad moteriai reikia dėmesio. O jeigu vyras visą laiką dirbs, kokia prasmė jai būti šalia, ji tiesiog išeis.

Jei esate vyras, atkreipkite į tai dėmesį. Ar ne per daug laiko skiriate darbui, karjerai? Ar skyrėte pakankamai dėmesio moteriai, kurią turėjote (jei turėjote). Tai irgi viena iš svarių priežasčių, kodėl vyras neturi moters.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *