Pritraukti vertą partnerį

Šiandien nusprendžiau aprašyti pagrindinius žingsnius, kurie turėtų padėti apsupti save vertais priešingos lyties atstovais ir, žinoma, iš išsirinkti iš jų sau tinkamiausią…

Kodėl esu įsitikinusi, jog tai veikia? Nes pati įveikiau šį kelią.

Taigi…

Pirma. Nusipieškite vaizduotėje aiškų sau tinkamo vyro paveikslą

Mes daug kalbame apie vertus vyrus, tačiau kiekviena iš mūsų turime susidariusios savo individualų tokio žmogaus portretą. Ką turite omenyje, sakydama „Vertas vyras“? Kokio vyro jums norisi? Kuo aiškiau įsivaizduosite tokį portretą, tuo greičiau vyriškis ateis į jūsų gyvenimą.

Antra. Atkreipkite dėmesį į save

Su vertu vyriškiu išsiaiškinome. O kaipgi jūs pati? Ar atitinkate tokį vyriškį? Tik sąžiningai! Pagalvokite ir surašykite bloknote savo geruosius bruožus (susidarys tikrai nemažai punktų!) Ir surašykite savo trūkumus ar ypatybes, kurias nepakenktų pakoreguoti. Padarėte? Dabar pagalvokite, kaip galite ištaisyti savo trūkumus. Ką jau šiandien nuveiksite, kad pakeistumėte save?

Trečia. Pakoreguokite neigiamus stereotipus, įsitikinimus ir lūkesčius

Stereotipai – tai viso labo iliuzijos, kuriomis mes tikime. Įsitikinimai – tai viso labo klaidinga informacija, kurią kažkada mums į galvas įkalė mus auklėję ir mokę žmonės, arba tai – mūsų pačių anksčiau įgyta neigiama patirtis. Tačiau kas pasakė, kad rytoj bus tas pats, kas vakar? Taip, tam tikrais gyvenimo momentais šios žinios padėjo susidoroti su konkrečiomis situacijomis, padėjo išgyventi TADA, tais momentais. Tačiau šiandien jau visai kitoks gyvenimas, kiti žmonės aplinkui, kitokia situacija. Ir visi jūsų stereotipai, įsitikinimai, lūkesčiai yra pasenę. Dabar jie jus paprasčiausiai riboja, sukausto ir neleidžia judėti laimės linkui. Jie neleidžia atrasti aplink save vertų žmonių. Kol tikite tais stereotipais, jūsų laimė praeina pro šalį, kartu su jūsų metais. Labai svarbu tai suvokti. Ir, žinoma, viską ištaisyti.

Ketvirta. Tapkite meilės šaltiniu

Meilė – ne tai, kas ateina ir praeina. Meilė nepriklauso nuo to, ar šalia yra koks nors žmogus, ar tu dabar viena. Meilei visai nereikia objekto, šiuo atveju – vyro. Meilei pakanka vien to, kad jūs esate šiame pasaulyje. Ir tai yra viskas, ko reikia jos egzistavimui. Jūs esate meilės šaltinis. Tai tokia būsena, suprantate? Galite būti tobula viena, pati su savimi ir jausti šilumą krūtinėje. Jūsų gyvenime gali kilti problemų, tačiau aplinkui jaučiate meilę. Tu esi, todėl turi būti meilė. Tačiau tos šiukšlės mūsų širdyse ir mintyse nuvedė mus labai toli nuo tokios besąlygiškos meilės. Ką daryti? Keisti situaciją.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *