Psichologinės priežastys, kodėl vyrai apgaudinėja moteris

Žmogus – poligaminė būtybė.  JAV mokslininkų atlikta sociologinė apklausa tai patvirtino.  Mokslininkai klausinėjo žmonių, ar jie išduotų savo antrąją pusę, jeigu būtų įsitikinę, kad niekas apie tai nesužinos. 92 proc. vyrų ir 88 proc. moterų atsakė teigiamai. Tai nereiškia, kad mes visi esame blogi. Tiesiog mes visi turime seksualinių fantazijų, kurios mums nepavaldžios. Jei žmogus gyvena harmoningoje santuokoje, jis kontroliuos savo polėkius.  Panagrinėkime, kodėl į neištikimybę leidžiasi vyrai.

Psichologas Michailas Labkovskis paaiškino pagrindines neištikimybės priežastis ir nurodė, kaip sukurti tokius santykius su vyru, kuriuose neliktų vietos neištikimybei, beikada neįmanoma to padaryti.

Pirmoji priežastis.  Moteris ir jos partneris susiduria su neišspręstomis seksualinėmis problemomis. Pavyzdžiui, jų temperamentai yra skirtingi. Jis nori užsiimti seksu du kartus per dieną, o ji – du kartus per mėnesį. Arba moteris per daug drovi lovoje ir negali pasiūlyti savo vyrui to, ko jis nori. Arba ji niekada neinicijuoja sekso, kas vyrui yra labai svarbu.

Pasitaiko, kad partneriai yra nesuderinami, net iki alergijos, tačiau, užuot kalbėję apie problemas, abu tyli ir kenčia.  Dėl to kaupiasi nepasitenkinimas, frustracija arba vyras realizuoja savo seksualines fantazijas kitur.

Šiuo atveju reikia spręsti problemas, svarstyti jas, būti atviriems ir eksperimentuoti.  Galbūt net kreiptis į seksologą.

Antroji priežastis.  Vyrai, kurie turėjo dominuojančią motiną arba kuriems vaikystėje trūko jos dėmesio, išaugę virsta lovelasais. Užkariaudami vis naują moterį, jie tarsi įsitvirtina, įgauna pasitikėjimo savimi. Tas procesas bus begalinis.  Toks vyras net mylėdamas savo žmoną elgsis su ja kaip su motina. Kaip būdavo vaikystėje? Motina aptikdavo jo cigaretes ir sukeldavo skandalą. Dabar jis išduoda žmoną, o ji gaudo jį ir kelia skandalus. Tai – savotiškas žaidimas, kurio jis  sąmoningai nesupranta.

Toks vyras nejaučia atsakomybės už savo santykius. Juk jis ˜– savo motinos vaikas. Ir elgiasi atitinkamai: „Paskutinis kartas, mama, prižadu!“ Tačiau paskutinio karto nebus. Su tokiu žmogumi geriau išsiskirti.

Trečioji priežastis. Moteris dominuoja santykiuose, todėl pusiausvyros nėra. Tiesa, pasitaiko tokių porų, kur vyrui tas patinka, tada bus viskas gerai. Kitais atvejais vyras jaučia diskomfortą, nes visą laiką jį bandoma perdaryti. Jis ieškos moters, kuri priims jį tokį, koks jis yra: su jo pilvu, jo atlyginimu, mažu peniu ir greitu seksu.

Nebandykite perdaryti vyro, tai – beprasmiška.  Jeigu jis nepatinka jums toks, koks yra, žinokite, kad jis nėra jūsų žmogus.

Ketvirtoji priežastis. Pasitaiko vyrų su tokia psichologija, kurią pavadinčiau vergiška.  Jis pavogė, bet jo nepagavo. Dėl to jis jaučia pasitenkinimą.  Tokiam žmogui visą laiką reikia išgyventi adrenalininį svaigulį, o nuolatinė partnerė negali to suteikti.  Ir jis jaučia palaimą dėl to, kad apgaudinėja. Jis esąs toks protingas, kietas ir gudrus.  Tokį partnerį reikia keisti, niekas moteriai nepadės.

Penktoji priežastis – neurotiniai santykiai. Sveikiems žmonėms libido reiškia potraukį savo simpatijų objektui. Daugumai neurotikų libido susijęs su nuoskaudos jausmu. Vyras pats pasirenka žmoną, kuri jį terorizuos, tačiau jis galės keršyti jai – įsitaisyti meilužę. Moterys dažnai  susiduria su meilužiais, kurie be perstojo skundžiasi savo žmonomis, tačiau nesiskiria su jomis, nes jiems patinka tokia padėtis.  Žmona pati turi nuspręsti, ar ji nori palaikyti santykius su tokiu vyru.

Šeštoji priežastis. Turbūt pati populiariausia.  Žmona pasigimdo vaiką ir daugiau nebeina dirbti. Visi jos interesai apsiriboja namais ir TV serialais. Ir ji tampa neįdomi vyrui.  Tikriausiai jis pats norėjo, kad žmona sėdėtų namie, bet nenumatė, kokios bus pasekmės.  Ji tapo namų šeimininke ir degradavo.

Tokiu atveju moteriai reikia susiimti ir pasikeisti. Tačiau tai ji turi padaryti dėl savęs, o ne dėl vyro. Jeigu ji išeis dirbti tik tam, kad vėl patiktų vyrui, tai bus manipuliacija, kuri dar labiau atšaldys jo jausmus.

Jai reikia persijungti nuo vyro į save: įgyti geresnį išsilavinimą, ieškoti savo interesų srities. Galbūt jo nepavyks susigrąžinti, tačiau moters gyvenimas pasikeis į gerąją pusę.

Ką daryti moteriai, sužinojusiai apie neištikimybę?  Iškart pasakyti apie tai. Pareikšti, kad tai – problema, bendra jų problema, kurią reikia spręsti. Dauguma moterų stengiasi sulaikyti viską savyje, nes mano, kad toks elgesys –  išmintingas. Kai kurios bando keršyti, permiegodamos su jo geriausiu draugu.  Toks kelias irgi niekur neveda.

Pasakykite savo vyrui: jeigu taip toliau tęsis, jūs išeisite. Toliau, jei problema neišsisprendžia, jūs išeinate. Nereikia laukti, ko nors tikėtis – savaime niekas nepasikeis.  Vyras matys, kad jūs viską kenčiate, ir toliau jus apgaudinės, nes neįmanoma gerbti tokios moters.  Žinoma, išeiti baisu, tačiau reikia, nes jūs esate verta meilės kaip ir kiekvienas žmogus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *