Reguliarus seksas pailgina jaunystę septyneriais metais

Mokslininkai įrodė, kad dažnas seksas prailgina žmogaus jaunystę. Sekso dėka organizmas gali atjauninti savo biologinį amžių maždaug septyneriais metais.

Škotų gydytojas Davidas Wicksas, buvęs Karališkosios Edinburgo ligoninės pagyvenusių žmonių psichologijos skyriaus vadovas, ir keli jo kolegos atliko tyrimą, kurio dėka įrodė jaunėjimo priklausomybę nuo sekso reguliarumo. Išsaugoję aktyvumą seksualioje sferoje, tiek vidutinio amžiaus vyrai, tiek moterys atrodė 5–7 metais jaunesni, nei iš pradžių rodė jų biologinis amžius. Beje, neseniai mokslininkai iš Didžiosios Britanijos priėjo prie išvados, kad reguliarus seksualinis gyvenimas sumažina riziką mirti prieš laiką.

Pasak daktaro Weekso, visų amžiaus grupių žmonės turi žinoti, kokią naudą duoda seksualinis gyvenimas. Mokslininkas šią problemą tyrinėjo daugiau nei 10 metų. Rezultatai parodė, kad visi tyrimo dalyviai (nuo 40 iki 50 metų amžiaus), kurie mylėjosi du kartus dažniau (apie tris pasimylėjimus per savaitę, palyginti su dviem), atrodė jaunatviškiau.

Gydytojas įsitikinęs, kad sekso metu patiriamas malonumas yra senėjimo stabdymo priežastis. Svarbi taip pat ir biologija, kadangi lytinių santykių metu į kraują išsiskiria „malonumo hormonai“ endorfinai, kurie atlieka natūralių nuskausminamųjų vaidmenį. Jie sumažina organizmo nerimą ir padeda lengviau užmigti.

Taip pat mylintis suaktyvėja kraujotaka, o tai teigiamai veikia odos ir širdies būklę. Sekso metu į organizmą išsiskiria ir žmogaus augimo hormonas, kuris palaiko odos elastingumą ir lėtina raukšlių susidarymą. O dar lytiniai santykiai padeda sudeginti riebalų perteklių ir sustiprinti imuninę sistemą.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *