Rimti brandžių vyrų santykiai

Rimti santykiai reikalauja abiejų partnerių brandumo, ir kai vyras pradeda kurti išties kažką rimto su moterimi, jo požiūris į santykius yra visiškai kitoks, nei nebrandaus vyro požiūris.

Jis supranta, kad svarbiau turėti panašias vertybes, o ne interesus

Jau nebesvarbu, kad jums patinka kitokia muzika ar sportas. Žymiai svarbiau, kad daugmaž sutaptų požiūris į gyvenimą, religinės, politinės pažiūros. Rimtuose santykiuose vyras pradeda „kapstyti giliau” ir ima kreipti dėmesį į moters vertybes, o ne į tai, ko ji klausosi automobilyje ar ką veikia laisvalaikiu.

Jis nustoja demonstruoti savo moterį draugams

Jaunystėje daugeliui vaikinų svarbu, kad jų draugai įvertintų naują merginą. Tai netgi savotiška konkurencija: pas ką šaunesnė mergina. Tačiau kai vyras užmezga rimtus santykius, jis nustoja demonstruoti savo asmeninį gyvenimą, ypač su lova susijusią sferą, kadangi nenori, jog kiti įsivaizduotų jo moterį lovoje. Jau nekalbant apie tai, kad dabar ši moteris jam reiškia daugiau, nei eilinis trofėjus.

Jis supranta, kad išvaizda – dar ne viskas

Jaunystėje jis būtų skaniai pasijuokęs iš tokio teiginio. Dabar jis, žinoma, irgi atkreipia dėmesį į išvaizdą. Tačiau pradėjęs kurti rimtus santykius, moteryje jis mato daugiau nei jos „viršelį”.

Jis mokosi būti savimi

Labai lengva apsimesti tokiu žmogumi, koks paprastai patinka moterims. Tačiau kai vyras pirmą kartą gyvenime pajunta, kad galima būti tiesiog savimi ir tave tokį vis tiek mylės, jam tai tampa labai svarbu. Jis pradeda atrasti patį save ir tobulėti.

Jis mokosi veikti labiau apgalvotai

Vyriškis nustoja pergyventi vien dėl savo statuso ir santykių, o ima stengtis būti geru vyru savo moteriai, spręsti problemas, stengtis išsaugoti santykius.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *