Santykiai ir moteriška energija

Jums tikriausiai teko pastebėti tokį paradoksą, kai moteris turi daug kavalierių ir, atitinkamai susilaukia daug vyriško dėmesio ir tada prie jos „limpa” dar ir kiti vyrai. O štai kai ji su niekuo iš vyrų nebendrauja, tada vyriškiai jos tarsi apskritai nepastebi.

Kodėl, jei moteris jau turi vyriškį, iškart atsiranda ir kitų? O viskas dėl to, kad kai žinote, jog išties patinkate vyrams, kai savimi pasitikite ir žinote, kad galite pasirinkti patį geriausią, kadangi išties turite platų pasirinkimą, tada jūs pradedate skleisti ypatingą moterišką energiją, į kurią tarsi drugeliai į žvakės šviesą suskrenda visi vyrai. Suskrenda, nes trokšta pajausti, patirti tą jūsų be galo patrauklų moteriškumą.

Tai kas gi tai per energija, kuri tarsi magnetas traukia visus aplinkinius vyrus kelių kilometrų spinduliu? Viskas labai paprasta. Tai jūsų atsipalaidavimas ir tikėjimas, kad gyvenimas puikus ir bus dar geresnis.

Skirtumas tik tas, kad daugumai moterų šis tikėjimas veikia, kai jos turi kavalierių, o kai tik šie išnyksta, drauge su jais išgaruoja ir pasitikėjimas savimi bei geresne ateitimi. O jų vietą užima nerimas ir baimė, atbaidantys visus kitus potencialius išrinktuosius. Štai taip viskas ir veikia.

Būtent dėl to būtina išmokti likti ramioms ir pasitikinčioms savimi, nepriklausomai nuo to, turite dabar santykius, ar ne. Reikia susirasti šią vidinę atramą savyje, o ne vyruose ir tada jūs jos niekada neprarasite.

Galima išsiskirti su vyriškiu, bet juk tada jūs turėsite save. Būtina suprasti, kaip tai svarbu, norint išties pagerinti jūsų gyvenimo kokybę. O paskui atidžiau įsiklausykite į save ir savo troškimus, patikėkite savimi ir savo verte. Tiesiog pradėkite savimi pasikliauti.

Taip pat svarbu realiai suprasti ir patikėti, jog tai, kas skirta jums, vis tiek niekur nedings. Dėl to neverta jaudintis ar derintis prie kiekvieno, kas tik atkreips į jus dėmesį, kentėti „vardan didelės meilės” ir apskritai pasiduoti panikai vien dėl to, kad, pavyzdžiui, draugės jau ištekėjo, o jūs vis dar ne.

Viskam savo laikas. Neskubėkite, nes galite nesuspėti. Svarbiausia – neprarasti savęs, o ne vyriškio. Juolab, kad mes jau išsiaiškinome, kad išties jums skirto žmogaus taip paprastai netekti neįmanoma. Nebent labai smarkiai pasistengsite…

Dėl to atsipalaiduokite, nusiraminkite, įjunkite galvą. Tikėkite geresniu ir šypsokitės. Su jumis viskas bus gerai.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *