Santykiai išsisėmė – požymiai ir priežastys

Kaip atpažinti, kad tai ne šiaip eilinė krizė, kurią galima įveikti, o reikšminga priežastis nutraukti ryšį?

Pagrindinę santykių nutraukimo priežastį galima suformuluoti taip: būdami šioje partnerystėje negalite patenkinti savo kritiškai reikšmingų poreikių.

Fizinis smurtas

Baimė, saugumo jausmo deficitas, fizinis partnerio smurtas anuliuoja jūsų saugumo poreikį. Jeigu esate santykiuose, kurie kelia grėsmę jūsų sveikatai ar net gyvybei, tai – ypatingai rimtas signalas, kad juos reikia nutraukti.

Psichologinė prievarta

Reguliarus partnerio psichologinis smurtas – dar viena priežastis galvoti apie išsiskyrimą. Nuolatiniai įžeidinėjimai, kritika, nuvertinimas, gaslaitingas ir kitos psichologinės prievartos apraiškos kelia grėsmę jūsų psichinei sveikatai.

Seksualinis nesuderinamumas

Skirtingi seksualiniai poreikiai. Pavyzdžiui, jūs turite stiprią seksualinę konstituciją, o partneriui/partnerei pakanka vieno karto per porą mėnesių.

Priešingi gyvenimo tikslai

Pavyzdžiui, svajojate apie vaikus, norite gimdyti, o jūsų partneris nusiteikęs prieš. Jei noras turėti vaikų jums esminis – tai priežastis apsvarstyti galimybę nutraukti santykius.

Savirealizacijos draudimas

Jūs neturite galimybės augti santykiuose. Antroji pusė ne tik nepalaiko, bet ir priešinasi jūsų savirealizacijai.

Paanalizuokite, kokių kitų svarbių su santykiais susijusių poreikių turite? Ko tikitės iš santykių? Kaip norite juose jaustis? Kaip įsivaizduojate pakankamai gerus santykius?

Meilės romano nutraukimas visada yra skausmingas, nes yra tam tikrų poreikių, kuriuos santykiai vis dėlto tenkina.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.