Santykiai niekada neatneš jums laimės, jei nesilaikysite vieno vienintelio punkto

Iš tikrųjų poroje svarbi kiekviena smulkmena. Tą patį galima pasakyti praktiškai apie viską. Tačiau norėčiau pabrėžti vieną dalyką, kurį daugelis žmonių ignoruoja.

Interesų suderinamumas. Taip, štai šitaip paprasta ir aišku. Meilė, aistra, artumo jausmas – visa tai puiku ir nuostabu, tačiau tai nepatenkins jūsų visu šimtu procentų. Juk mums visiems norisi bendrauti su žmogumi, o ne su žaisliuku.

Na, praleidote beprotišką naktį dviese, o kas toliau? Toliau išeinate į realų pasaulį. Jums reikia bendrauti ir kažką veikti. Ir kaip gi jūs planuojate leisti laisvalaikį, jei vienas iš jūsų nori slidinėti, o kitas svajoja apie muilo operas.

Ne, skirtingi interesai irgi svarbūs. Negalima būti kartu 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Tačiau turėtų būti bendrų sąlyčio taškų.

Jei mergina yra sportiška, aktyvi, jai tikriausiai reikia ir panašaus vaikino. Kad jų gyvenimo būdas derėtų. Ant sofos išsidrėbęs snaudalius su alaus pilvuku jai nieko neduos. Jie nuolat priekaištaus vienas kitam dėl to, kad neatitinka vienas kito gyvenimo būdo.

Dėl neaiškaus žodžio „meilė” traktavimo žmonės ir daro šią didelę klaidą. Jie mano, kad pats šitas žodis viską sutvarkys. Poelgiai, pomėgiai, draugystė? Ne, aš tave tiesiog myliu, ir taškas.

Tačiau tai tiksliai niekur jūsų nenuves. Tai – aklavietė. O į ateitį reikia pažvelgti iš anksto, dar nepradėjus rimtų santykių.

Kuo daugiau turėsite bendro vienas su kitu, tuo lengviau bus sugyventi. Nesvarbu, teisingai mąstote, ar neteisingai, svarbiausia – mąstyti ta pačia kryptimi.

Jei neatsižvelgsite į šį suderinamumą, pora bus pasmerkta žlugimui. O jeigu reikalas spėjo prieiti iki oficialios registracijos, skyrybų ilgai laukti neteks.

Labai daug žmonių renkasi variantą kentėti. Atseit, aš gi myliu, vadinasi, reikia kentėti. Tačiau kame yra ta jūsų meilė? Tame, kad jus paprasčiausiai traukia žmogus, kuris jūsų negerbia ir negali pakęsti jūsų skonio, minčių, įsitikinimų. Judu vienas kitam esate visiškai svetimi ir abejingi žmonės, kuriuos sieja kažkoks išgalvotas žodis. Štai tokią realybę mes dabar matome.

Moterys aršiai kaltina vyrus ir atvirkščiai. O juk viskas prasideda nuo mūsų pačių. Kokie piktadariai privertė jus gyventi su žmogumi, kuris jums yra toks tolimas ir svetimas?

Taip, jums gali būti sunkiau susirasti partnerį, turint galvoje visa tai, kas čia buvo išsakyta. Bet juk tai nėra mūsų gyvenimo tikslas. Mes gyvename ir džiaugiamės savimi bei savo pasauliu. Ir jeigu prie to galima pridėti į save panašų žmogų – apskritai nuostabu. Tačiau geriau pasilaikyti savo vienatvę iki geresnių laikų, nei griebti tai, kas po ranka pakliuvo ir pačiam susigriauti gyvenimą. Vardan ko? Vardan abstraktaus statuso, kuris apskritai nieko neduoda.

Perdaryti nieko nesigaus, tačiau galima apie tai pagalvoti. O ką, jeigu jūsų problemos santykiuose atsirado ne dėl to, kad partneris yra blogas, o dėl to, kad mes patys neteisingai pasirinkome?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *