Santykiai su vyrais atskleidžia moters savivertės lygį

Kaip moteris galėtų nustatyti savo orumo, savigarbos ir savivertės lygį santykiuose su priešinga lytimi? Iš tikrųjų tai yra gana paprasta. Egzistuoja keli gana tikslūs savivokos indikatoriai, kurie pasireiškia bendraujant su vyrais.

Jums tereikia sąžiningai atsakyti sau į penkis klausimus. Tada viskas bus aišku.

1. Jūsų atsakymas į klausimą „Kodėl jūs tokia graži ir iki šiol viena?“

SAVIUGDA IR TOBULĖJIMAS - paprastai apie psichologiją ir saviugdą

Kai jums užduoda tokį (nekorektišką) klausimą, iš atsakymo į jį galima spręsti apie jūsų savivertės lygį.

Jeigu atsakysite, kad iki šiol tiesiog nesutikote tinkamo žmogaus, tačiau žinote ir tikite, jog netrukus tai įvyks, ir dar paklausite, kokiu tikslu pašnekovas jūsų to klausinėja, tai jūsų savivetrtė yra visai adekvati. Jūs žinote, kad nusipelnote meilės, ir nesutiksite tenkintis niekuo menkesniu.

Jeigu atsakydamos į klausimą pradėsite teisintis ir ieškoti kokių nors savo trūkumų ir priežasčių, tada jūsų savivertė galėtų būti geresnė.

Juk jau turbūt visiems žinoma, kad nėra jokio tiesioginio ryšio tarp moters grožio ir sėkmingo asmeninio gyvenimo. Kur kas didesnę reikšmę čia turi meilė ir savęs priėmimas tokios, kokia ji yra.

2. Lūkesčiai ir vienatvė

Jeigu jūs nuolat laukiate jums patikusio vyro skambučio, visaip stengiatės jam įtikti ir jį sužavėti, tai jūsų savivertė nėra aukšta.

Jeigu – atvirkščiai – elgiatės natūraliai ir nevaržomai, o kol vyras neskambina, galite ramiai užsiimti savo darbais, tai jūsų savivertė yra aukšta. Juk jūs žinote, kad tai, kas jums priklauso, nuo jūsų vis tiek nepabėgs.

3. Ką jūs galvojate apie pasimatymus su vyrais

Jeigu manote, kad esate kažkuo skolinga vyrui vien už tai, kad jis pavaišino jus kava per pasimatymą, ir tą „kažką“ laikote seksu, tai su saviverte turite didelių problemų.

Jeigu – atvirkščiai – žinote, kad viskas, ką turite duoti vyrui per pirmąjį pasimatymą, yra tik jūsų šypsena ir gera nuotaika, tada jūsų savivertė tikrai aukšta.

4. Jeigu vyras netikėtai pradingo

Kokie tada bus jūsų veiksmai? Jeigu po pasimatymo vyras netikėtai pradingo, moteris su normalia saviverte nesivaikys jo, juo labiau neverks tris naktis iš eilės. Ne, ji paprasčiausiai padarys išvadą, kad tai buvo ne jos žmogus ir kad viskas – tik į gera. Juk visai greitai ji sutiks mylimą vyrą. Su tokiu supratimu ji ramiai sau gyvens toliau.

O moteris su žema saviverte ims galvoti, kad dėl visko kalta ji pati. Kad ji vėl kažką padarė ne taip. Ir apskritai tai buvo vos ne paskutinis jos šansas, kurį ji kvailai paleido.

5. „Patinka – nepatinka“ arba „Galiu – negaliu“

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus jūsų savivertės indikatorius santykiuose su vyru: ar galite sakyte jam tiesą apie tai, kas nepatinka ir kas patinka santykiuose su juo?

Ar galite paprašyti jo kokios nors pagalbos ar pasakyti, kad norėtumėte gauti iš jo gėlių? Gal jūs iškart pagalvojote, jog tai būtų nepatogu ar netinkama, kad jis gali pamanyti, jog jūs esate merkantilinė būtybė, kad jums nuolat iš jo ko nors reikia?

Arba atvirkščiai: jūs pati negalite niekada jam nieko atsakyti, bijodama jį atbaidyti ir vėl likti viena? Tada jūsų savivertei tikrai reikia pagalbos. Taip pat ir tuo atveju, kai vyras vis neranda jums laiko, nes per daug užsiėmęs darbais ir reikalais, o jūs nedrįstate jam išreikšti savo nepasitenkinimo, nes nenorite jo gaišinti. Tai byloja apie per žemą savivertę. Šiuo atveju vertėtų skubiai kreiptis į gerą psichologą.

Jeigu jūsų savivertė yra normali ir jūs galite laisvai korektiška forma išsakyti vyrui savo pageidavimus ar ko nors paprašyti, tai jus galima tik sveikinti. Būkite tokia ir toliau. Ir prisiminkite, kad viskas yra jūsų rankose.

OriginalasNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *