Šeima nepadarys nelaimingo žmogaus laimingu

Iš kur atsiranda laimingos šeimos?

Jas sudaro laimingi žmonės.

Nelaimingas žmogus į šeimą atneš nelaimę ir gyvens, remdamasis savo nelaiminga patirtimi. Laimingas žmogus į šeimą atneš laimę.

O jeigu susitiks du laimingi žmonės, jų laimė padvigubės.

Mitas. Laimingoje šeimoje nebūna ginčų, nesusipratimų, blogos nuotaikos, visi viskuo patenkinti, paklusnūs vaikai, daug pinigų ir visiems gera.

Tikrovė. Laimingoje šeimoje yra bendri tikslai, pagarba ir stabilumas, saugumo jausmas, šilti susitikimai ir abipusis noras padaryti vienas kitam malonumą. Šeima žmogų savaip apriboja, tačiau tuo pat metu ir suteikia visiškai naujų galių, nepasiekiamų vienišiems. Laimingoje šeimoje – komfortas ir jaukumas, širdies šiluma ir materialinis palaikymas. Šeimoje – bendra buitis, atsakomybė už veiksmus kitų šeimos narių atžvilgiu.

Mitas. Jei šią šeimą iškeisiu į naują šeimą, ten būsiu laimingesnis.

Tikrovė. Tobulos šeimos nėra. Šeima nepadarys žmogaus laimingo. Jei į naują šeimą atsinešite tuos pačius senus įpročius ir tą pačią seną patirtį, gausite maždaug tą patį rezultatą.

Šeima – gyvas organizmas. Kiekvienas šeimos narys turi savo vietą, tik jam vienam būdingą.

Svarbu suprasti, kad šeimoje kiekvienas jos narys praranda dalį savo unikalumo, kadangi pradeda veikti priklausymo dėsnis: „Kiekvienas priklauso šeimai ir yra jos dalis”. Bet kokie vieno šeimos nario pokyčiai daro įtaką kitiems šeimos nariams.

Laiminga šeima galima vadinti tokią, kurioje yra sąlygos asmeniniam tobulėjimui.

Mitas: „Dabar suteiksiu vyrui galimybę tobulėti, mokytis, o paskui, kai jis įgis žinių ir naujos patirties, užsiimsiu tuo pati. Ir bus man laimė neišpasakyta, kadangi jis bus man už tai dėkingas”.

Tikrovė. Kai vyras taps protingesnis ir sėkmingesnis, jis pereis į kitą lygį, užkops į aukštesnę pakopą. O kur pasiliks jo žmona?

Šeima – gyvas organizmas. Iš to seka, kad šis organizmas keičiasi. Stebėkite vienas kitą, sekite pokyčius, kurie vyksta šeimoje kiekvieną dieną.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *