Šeimos nenorinti moteris. Priežastys

Gyveno sau varlė karalaitė, vargo nematė. Betgi ne, atlindo princas ir prasidėjo – pyragus kepk, kilimus ausk, svečiams šokius šok… O dar ir jį patį smagink ir guosk! Nieko sau pasakiškas gyvenimėlis!

Aš šitą nenoro ir protestų etapą irgi išgyvenau. Nesakau, kad jums irgi teks tai patirti, o gal jūs šioje būsenoje taip ir įstrigsite, ir niekas jūsų nuomonės nebepakeis. Niekas to ir nesiruošia daryti. Aš tik parašysiu savo kuklią nuomonę apie tai.

Taigi. Moteris, kuri nenori šeimos. Galimos priežastys.

Moteris nesusitvarkė su savo psichologinėmis traumomis. O jeigu jau buvote ištekėjusi, tai žinote ir prisimenate, kaip stipriai psichiškai traumuoti gali santuoka.

Nesutiko tinkamo vyro. Pavyzdžiui, aš esu introvertė. Man labai jauku ir gera būti su savimi, savo darbu. Suprantama, vaikus ir vyrą aš irgi labai myliu, bet nesu pasirengusi 24 valandas per parą skirti vien jiems. Man kaip oras reikalinga laisvė, asmeninė erdvė, asmeninis laikas. Mano mamai irgi viso to reikia, bet ji įprato, kad vyras ją gniuždo, riboja, kad jai tenka visą savo laiką skirti jam ir pamiršti save. Tačiau ne visada taip susiklosto. Mano vyriškis irgi introvertas. Mes baisiai patenkinti tuo, kad mėgstame pabūti vienumoje. Ir tuo pat metu man baisiai malonu žinoti, kad netrukus užsimanysime miegoti, jis užlips į antrą aukštą, mes apsikabinsime ir… Saldžiai užmigsime. O jeigu mano vietoje būtų moteris ekstravertė? Ji jau po poros dienų staugti pradėtų: „Jis manęs nemyli! Jis nori pabūti vienas!”

Nereikalinga. Kartais moteris (kalbu ne apie jus asmeniškai) maskuoja savo nereikalingumą, nepaklausumą maždaug tokiu būdu: „Čia ne jiems manęs nereikia, čia MAN jų visų nereikia!”

Nesugeba teisingai savęs pateikti. Galbūt jos labai žema savivertė, galbūt neturi patirties, žinių. Ji nemoka pasakyti, kas jai patinka ir kas nepatinka. Kai kurios paprasčiausiai gėdinasi pasakyti viską, kaip yra: „Žinai, aš mėgstu pabūti viena, paskaityti knygą ir t.t.” Ji gėdinasi visko pasaulyje. Mintys sruvena maždaug tokia vaga: „Oi, o kaip aš jam tai pasakysiu? O ką jis pagalvos? O ką, jeigu jį atstumsiu? Ne! Geriau nutylėsiu ir pasistengsiu arba persiauklėti bendro gyvenimo bėgyje, arba kaip nors atsargiai pasakysiu vėliau (t.y. niekada)”. O paskui prasideda nuoskaudos, tarpusavio nesupratimas, visa tai kaupiasi kaip sniego kamuolys ir sugriauna šeimą.

Moteriai išties nereikalingas vyras. Nebent reguliariam seksui. Taip irgi pasitaiko. Bet visgi norisi surasti priežastį, nes tikroji harmonija ateina ten, kuri yra vyras ir moteris, In ir Jan… Viena iš priežasčių, mano manymu – moteris buvo labai dorovinga, tokia dorovinga, kad netgi pradėjo nekęsti visų tų šunsnukių ir niekšų, ėmė trokšti sutraiškyti visus tuos kirminus nusidėjėlius… Kokia jau čia harmonija! Tikriausiai išties tokiai moteriai geriau likti vienai.

Taigi, išvardinome penkias galimas nenoro tekėti priežastis.

Galima pažvelgti į jas ir šiek tiek kitu kampu.

Žmogui reikia aiškumo:

  • Apie save (pažink save, būk harmonijoje su savimi);
  • Apie dviejų žmonių santykius;
  • Apie žmonių grupę…

Ir t.t. – iš viso šioje „aiškumo teorijoje” yra šeši lygmenys.

Jeigu mergina nenori tekėti, reiškia, ji dar ne iki galo išsiaiškino savyje. Dėl to žengti į sekantį lygmenį kaip ir ankstoka. Juk nepabaigus mokyklos, ankstoka galvoti apie universitetą. Dėl to visiškai suprantama, kad darbas su savimi, galbūt pasitelkus į pagalbą išmanančius žmones, leis palaipsniui ištirpdyti tas penkias priežastis ir tęsti kelionę aukštyn, į naujus aiškumo lygmenis.

Juk tai visiškai dėsninga ir natūralu – vystytis ir kopti aukštyn. Galbūt paprasčiau gyventi vienai, bet tada ši moteris atsisako augti ir tobulėti. Ką gi, tai jos valia, pasirinkimo laisvės kol kas dar niekas nepanaikino.

.



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *