Sėkmingos santuokos ingridientai

Viena iš pažinčių svetainių atliko savo narių apklausą, siekdama išsiaiškinti, kaip į santuoką žiūri tie, kurie ieško savo antros puselės.

Paaiškėjo, kad daugiau nei pusė vyrų (53 proc.) mano, kad ideali sąjunga yra santuoka, sudaryta brandžiame amžiuje. Panašiai mąsto ir moterys – tokį atsakymo variantą pasirinko 57 proc. respondenčių. Beje, paaiškėjo, kad vyrai yra šiek tiek romantiškesni nei moterys ir labiau tiki, kad santuoka, sudaryta iš meilės, gali būti ilgalaikė – už šį variantą balsavo 13% vyrų ir 9% moterų.

Tikėjimas sąmoningai, vadovaujantis protu, o ne širdimi sukurta santuoka didėja sulig amžiumi tiek vyrams, tiek moterims, tačiau tuo pat metu, po 40 metų amžiaus, moterims vėl pabunda tikėjimas santuoka iš meilės.

Maloniai nustebino tai, kad vyrų ir moterų nuomonės apie tai, ko reikia sėkmingai santuokai, iš esmės sutampa. Pačių sėkmingos santuokos „ingredientų“ sąrašas atrodo taip:

Meilė (moterys – 66%, vyrai – 69%);

Pasitikėjimas (moterys – 64%, vyrai – 65%);

Abipusis palaikymas ir dėmesys (moterys – 39%, vyrai – 37%);

Dėmesys (moterys – 32%, vyrai – 36%).

Kalbant apie santuokos iširimo priežastis, rezultatai buvo kiek netikėti. Teoriškai dauguma vyrų (67 proc.) ir moterų (69 proc.) mano, kad pagrindinė skyrybų priežastis yra neištikimybė ir nepasitikėjimas. Tačiau tie, kurie jau patyrė liūdną skyrybų patirtį, į pirmąją vietą iškelia kitas priežastis:

Skirtingos gyvenimo vertybės (moterys – 32%, vyrai – 30%);

Susierzinimas ir psichologinis nesuderinamumas (moterys – 25%, vyrai – 27%);

Visiškas vienas kito nesupratimas (moterys – 21%, vyrai – 24%).

Ir tik po to eina neištikimybė: šią priežastį pagrindine laiko 21% moterų ir 21% vyrų.

Iš viso buvo apklausta 1000 skirtingų amžiaus grupių vyrų ir moterų.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *