Seksu vyro neišlaikysite

Moterys dažnai daro vieną ir tą pačią klaidą, naiviai manydamos, kad jei atsisakys užsiimti su vyru seksu santykių pradžioje, tai jis tuojau pat susiras sau kitą – sukalbamesnę. Ir viskas, nuplaukė laimė, o juk jis toks nuostabus vyras! Ir žinote, ką? Tegu sau eina, jeigu tai buvo viskas, ko jam iš jūsų reikėjo. Nedidelis praradimas.

O štai jeigu norite sukurti santykius su išties vertu vyriškiu, tada viskas vyksta atvirkščiai: jei iškart sutiksite užsiimti su juo seksu, tai po sekso jis gali nustoti jus gerbti. Kad ir kas ten ką kalbėtų, vyrai nemėgsta lengvai prieinamų, visada su viskuo sutinkančių. Dėl to, pasakiusi „taip”, jūs greičiau atstumsite jį, nei prisiviliosite.

Ir nemanykite, kad jeigu dar iki sekso tarp jūsų neatsirado dvasinio ir emocinio artumo, tai jis nežinia kaip ir nežinia iš kur staiga atsiras iškart po pirmos nakties. Šitas dalykas taip neveikia. Jei nėra artumo dieną, tai vargu ar jis atsiras naktį. Jei norite, kad vyras išties jus gerbtų ir vertintų, kad jo širdyje užgimtų kažkas daugiau už primityvią seksualinę trauką, kad jis pajaustų dvasinį artumą – jei viso šito norite, duokite tam laiko. Ir sau, ir jam.

Neskubėkite. Laikykitės savų principų, nereikia iškart sutikti su viskuo, ką siūlo vyras. Juk tai gali būti netgi savotiškas patikrinimas – sutiksite su jo sąlygomis, ar ne. Ar esate ypatinga moteris, ar tokia kaip visos – sutinkančios su viskuo iškart, kad tik jų nepaliktų, kad tik neprarastų to vyro.

Be to, verta turėti galvoje, kad moteris išsaugo šaltą galvą būtent IKI sekso, kai tuo tarpu vyrai, svajodami apie artumą su ja, ne visada pajėgūs blaiviai mąstyti. Tačiau kai tik jums pagaliau viskas nutiks ir jei, kas ypatingai svarbu, tai nutiks labai anksti, jei paprasčiausiai neatlaikysite vyro spaudimo, viskas apsivers aukštyn kojomis: vyras taps pajėgus mąstyti blaiviai ir šaltai, juk jis jau gavo iš jūsų viską, ko norėjo, o štai jūs „pamesite” galvą, kaip priimta tokiais atvejais sakyti. Ypač jei tas vyras išties jums patinka.

Nereikia pamiršti, kad moterys nepaprastai prisiriša prie vyriškių, su kuriais prasidėjo intymūs santykiai. Taip yra dėl to, kad pasąmonės lygmenyje moteris jau pradėjo laikyti savo partnerį būsimu vyru, tuo pačiu tarsi pateisindama faktą, kad jau dabar gyvena su juo kaip žmona. Dėl to reikia labai atidžiai rinktis savo partnerį.

Jei atsižvelgsite į visus šiuos momentus ir gerbsite save bei savo sprendimą, tai lygiai taip pat su jumis elgsis ir vyrai. O svarbiausia – nebijokite nieko prarasti. Juk tie, kurie išeis iš jūsų gyvenimo, paprasčiausiai suteiks jums patirties, išmoksite dar vieną gyvenimo pamoką, o tie, kurie pasiliks – nuoširdžiai jus mylės.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *