Seksualinio intymumo atidėjimas padidina poros laimingos santuokos tikimybę

Naujame tyrime Kornelio universiteto mokslininkai nustatė, kad seksualinių santykių atidėjimas pakankamai ilgam laikui, žymiai padidina poros tikimybę sukurti laimingus ir ilgalaikius santykius, kurie greičiausiai baigsis santuoka.

Tyrėjai pažymi, kad, remiantis jų atlikta statistine analize, poros, kurios per pirmuosius šešis mėnesius nuo santykių pradžios atidėjo seksualinį aktyvumą, jautė didesnį pasitenkinimą vienas kitu ir vidutiniškai 70% dažniau teigė, kad yra laimingi vienas su kitu, lyginant su poromis, kurios lytinį gyvenimą pradėjo iš karto.

Britų mokslininkai apklausė 600 porų, kuriose moterų amžiaus riba buvo 45 metai. Tyrėjai išsiaiškino, kad maždaug trečdalis porų lytinius santykius pradėjo pirmąjį pažinties ir artimo bendravimo mėnesį. Tuo pačiu metu 28% atvejų poros priėmė sprendimą atidėti seksualinius santykius iki šešių mėnesių. Buvo nustatyta, kad antroje grupėje santuokos tikimybė buvo maždaug 150% didesnė nei pirmojoje. Tuo pačiu metu patys partneriai buvo maždaug 70-čia procentų daugiau patenkinti vienas kitu.

Šios poros taip pat papasakojo apie didesnį pasitenkinimą santykiais, abipusių įsipareigojimų, intymumo ir emocinės paramos prasme. Tuo pačiu metu pirmosios kategorijos moterys 55% dažniau pranešė apie seksualinį pasitenkinimą, patiriamą su savo partneriu, lyginant su moterimis, kurios lytinį gyvenimą su partneriu pradėjo pirmąjį santykių mėnesį.

Tuo pačiu metu patys mokslininkai pastebi, kad seksualinio intymumo nereikėtų atidėlioti per ilgai – idealus laikotarpis yra apie tris–šešis mėnesius. Tokį reiškinį lemia gilūs elgesio instinktai – rimtų ketinimų turintis vyras, taip pat ir pasąmonės lygmenyje, turi įsitikinti, kad moteris nėra lengvabūdiška, o moteris turi būti įsitikinusi savo partnerio jausmų rimtumu. Be to, tokio laikotarpio egzistavimas skatina didesnį vyro ir moters domėjimąsi vienas kitu.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *