Septynios priežastys, kodėl vyrai slepia savo jausmus

Daugumą vyrų apskritai baugina jausmai ir emocijos. Jie nemoka jų parodyti, nes nuo mažens mokomi viską laikyti savyje, būti „tikrais vyrais“, „vyrai neverkia“ ir kitų kvailysčių. Pateikiame šešias priežastys, kodėl viskas yra taip, kaip yra. Galbūt tai paskaičius, bus lengviau suprasti stipriosios lyties atstovus.

1. Jie nesupranta, ką iš tikrųjų jaučia

Tai viena iš priežasčių, kodėl vyrai slepia savo jausmus: jie tiesiog ne visada gali suprasti, ką jaučia. Ypač kai kalbama apie tokį sudėtingą jausmą kaip meilė.

Kai vyrą užplūsta emocijos, jis tiesiog užsidaro savyje, paslepia viską, kas vyksta jo viduje. Ir nereikia versti jo atsiverti. Reikia duoti daugiau laiko, kad priimtų tuos jausmus ir suprastų, ką jaučia.

2. Jie bijo savo jausmų

Galbūt vyras supranta, ką jaučia, tačiau nusprendžia tai sąmoningai nuslėpti. Kodėl? Todėl, kad tai jį gąsdina. Jis bijo jausmų, nes jie jį užvaldo. Juk įsimylėjimas mus visiškai pakeičia, o dauguma vyrų vengia to, ko negali kontroliuoti. Meilė juk paverčia mus kvailiais.

3. Vyrams reikia daugiau laiko suprasti savo emocijas

Kai vyras ir moteris susitikinėja ir jiems gerai, kas pirmas įsimyli? Žinoma, moteris. Ji pirmoji supranta, ką jaučia. Vyrui reikia daugiau laiko susigaudyti, kas vyksta jo viduje. Dėl to moterys dažnai padaro išvadą, kad vyrui tiesiog neįdomu, o jis viso labo ilgiau galvoja.

4. Jie nenori prarasti kontrolės ir atrodyti pažeidžiamais

Vyrai mokomi būti ar bent jau atrodyti stipriais ir drąsiais. Ir jie įsitikinę, kad jei moteris pamatys jų tikruosius jausmus, tai jie, kaip vyrai, pasirodys pernelyg jautriais, o tai atseit nėra patrauklu, nes vyras turi būti tvirtas kaip granito luitas. Tačiau pajutęs, kad moteris jo nepasmerks, vyras jai atsiveria.

5. Jie bijo, kad taps neįdomūs, jei iš karto parodys savo jausmus

Jiems patinka žinoti, kad kažkas juos įsimylėjo, patinka moterų dėmesys ir susidomėjimas, taip pat patinka būti viliojamiems. Ir jie slepia savo jausmus, kad tai tęstųsi kuo ilgiau. Juk kai vyras parodo savo jausmus, moteris atsipalaiduoja ir nustoja taip stengtis, žinodama, kad jis jau pagautas.

O štai jeigu vyras bijo prarasti moterį, kuri jam išties labai patinka, štai tada jis pagaliau gali atsiverti savo jausmuose.

6. Bijo, kad jų jausmai bus panaudoti prieš juos

Kiekvienas vyras bijo, kad vos tik jis parodys savo tikruosius jausmus, visa tai bus nukreipta prieš jį. Vyras žino, kad kai išpažins savo jausmus moteriai, nuo to momento ji turės savo rankose visus kozirius ir valdžios svertus. Dabar ji gali priversti jį pavydėti, maldauti meilės, moteris dabar gali iš jo kažko reikalauti. Galbūt vyras anksčiau turėjo negatyvios patirties, kai jo jausmais buvo pasinaudota, todėl dabar yra labai atsargus.

7. Kartais jie laukia, kol moteris žengs pirmą žingsnį

Jei vyras bijo, jog jo jausmai bus panaudoti prieš jį, kad jis praras situacijos kontrolę ir pasirodys pažeidžiamas, arba jeigu jis vis dar nepasitiki moterimi, vyras tiesiog lauks, kol moteris žengs pirmą žingsnį. Kartais toks laukimas gali tęstis labai ilgai.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *