Šeši nepatikimiausi Zodiako ženklai – nuo bijančių įsipareigoti iki negalinčių

Manote, kad radote antrąją pusę? Nebūkite per daug tikri dėl šių astrologinių ženklų.

6 Liūtas

Liūtams patinka būti įsimylėjusiems ir jie gali būti gana perdėtai įsimylėję, kai išreiškia savo susižavėjimą partneriu. Tačiau gudrybė ta, kad „gali prireikti laiko, kol Liūto geismas peraugs į tikrą meilę”, – teigia Tara Bennet, „Mediumchat” astrologė, aiškiaregė ir dvasinė trenerė.

„Prisirišti prie Liūto, kol meilė dar neprasidėjo, yra pavojingas žaidimas”, – perspėja ji. Nors ji sako, kad jie retai kada apgaudinėja, tačiau „gali išvykti į kitą šalį akimirksniu”.

Garsenybių aiškiaregė ir astrologė Inbaal Honigman apibūdina Liūtą kaip „išdidų, pasitikintį savimi, bejausmį ženklą”.

Nepaisant romantiškosios jų pusės, „jie taip pat turi išlaikyti savo išvaizdą, ir jei neatitiksite jų vizijų lentos, neliksite šalia”, – sako ji.

Santykiai su Liūtu gali būti graži partnerystė – tik nepamirškite skirti pakankamai laiko, kol pradėsite girdėti vestuvių varpus.

5 Skorpionas

Pasak Bennet, ekstremaliausiais atvejais Skorpionai gali būti „meistriški manipuliatoriai”. „Nors ir būdami ištikimi, jie linkę apgaudinėti, jei mano, kad tai pateisinama arba kad jų poreikiai miegamajame nepatenkinami”, – sako ji.

O kadangi jie yra labiausiai seksualiai įkrautas Zodiako ženklas, tai tampa realia galimybe. Be to, jie yra neįtikėtinai paslaptingi, todėl juos sunku pažinti ir jie gali nukrypti į kontroliavimo sritį.

Tačiau jei jums pavyks užmegzti ryšį su Skorpionu, didelė tikimybė, kad jis išliks ilgam. Jie garsėja tuo, kad išsiugdo intensyvius atsidavimus ir yra itin ištikimi, kai yra įsipareigoję.

4 Vandenis

Vandenis, laikomas Zodiako smegenų žmogumi, labai dažnai viską mato juodai ir baltai. Honigmanas juos apibūdina kaip „vieno smūgio ir išėjimo ženklą”, nors jie mėgaujasi santykių komfortu.

Ji įspėja jokiu būdu jų neišbandyti ir nekurstyti dramos. „Jei padarysite klaidą ir priversite Vandenį patikėti, kad jis bus laimingesnis be jūsų nei su jumis, jis išeis”, – aiškina ji.

Prie jų neapgalvotumo prisideda ir Vandenio maištinga prigimtis. Jie nori viską daryti savaip ir nenori, kad jiems dėl to būtų metamas iššūkis. Jei tai reiškia, kad reikia išeiti iš ilgalaikių santykių akimirksniu, tebūnie.

3 Avinas

Avinas yra nepriklausomas, drąsus ir visiškai laukinis. „Pirmasis Zodiako ženklas yra ir psichologiškai jaunatviškiausias Zodiako ženklas”, – aiškina Honigmanas.

„Avinams patinka susipažinti su žmonėmis, daryti jiems įspūdį ir juos prajuokinti, tačiau dažniausiai, kaip smalsus mažylis, jie netrukus suras ką nors ar ką nors naujo, su kuo galėtų žaisti”, – priduria ji. Trumpai tariant, jiems lengva nuobodžiauti.

Bennet taip pat atkreipia dėmesį į jų didelį lytinį potraukį kaip galimą „prakeiksmą” tiems, kurie su jais užmezga santykius.

„Jei prisirišite prie Avinų, miegamajame visada turėsite būti pačiame jėgų žydėjime”, – sako ji.

Kadangi juos „valdo ugninė planeta Marsas”, kaip pastebi Honigman, „Avinas paliks jus už nugaros ir neatsigręš, kad patikrintų, ar viskas gerai”.

2 Dvyniai

Galite prisirišti prie Dvynių, bet geriau būkite tikri, kad nesate pavydus tipas. „Šie Dvyniai yra gimę visuomenininkais ir jiems flirtas suteikia tikrą malonumą, – sako Bennet.

„Jų laisvės ir nepriklausomybės poreikis kartu su nuolatiniu flirtavimu daro prisirišimą prie jų pavojingą.”

Honigmanas priduria, kad Dvynius valdo Merkurijus – bendravimo planeta. „Jie visą gyvenimą skrajoja nuo vieno pokalbio prie kito. Vieną akimirką jie būna čia, o kitą – puf! Kitą akimirką dingsta”, – sako ji.

Šis ženklas ne tik turi kalbėjimo dovaną, bet ir yra labai žavus, geba prisitaikyti prie bet kokios socialinės aplinkos ir užpildyti nejaukią tylą. Net jei jų ketinimai yra švarūs, partneriui gali būti labai sunku, ypač jei į jus kreipiamas dėmesys.

1 Šaulys

Šis itin drąsus ženklas mieliau keliauja po pasaulį, nei įsikuria. „Šauliai bet kokia kaina vengs prisirišti. Jie ieško įspūdžių, o adrenalinas yra jų gyvenimo kraujas”, – teigia Bennet. „Tradiciniai santykiai juos vargina, jie renkasi jaudulį, o ne stabilumą.”

Be klajokliško gyvenimo būdo, Šaulius valdo Jupiteris, „turtų ir sėkmės planeta”, ir jie dažnai patys susikuria savo verslą, pažymi Honigmanas.

„Jie neturi priežasčių prisirišti prie prisirišimo. Turtas, nuosavybė ir net pinigai jiems yra visiškai beverčiai, nes jei viską praras, rytoj ryte atsibus ir viską susigrąžins”, – aiškina ji.

Tai galioja ir santykiams. „Jie nebijo būti vieniši ir jiems tikrai nereikia meilės ryšio, kad klestėtų”, – priduria Honigman.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *