Smaližiai atrodo vyresni už savo amžių

Atlikti cukraus kiekio kraujyje įtakos išvaizdai tyrimą buvo pakviesta 600 vyrų ir moterų nuo 50 iki 70 metų amžiaus. Pirmiausia iš visų eksperimente norinčių dalyvauti žmonių buvo paimti kraujo mėginiai analizei.

Apdorojus tyrimo rezultatus buvo suformuotos keturios grupės: su dideliu cukraus lygiu, vidutiniu, mažu, o sergantys cukriniu diabetu buvo išskirti į atskirą kategoriją. Iš tūkstančio dviejų šimtų tyrime dalyvavusių žmonių 33 žmonės sirgo diabetu. Po to dalyviai buvo fotografuojami – iš priekio ir iš profilio.

Nuotraukoms įvertinti buvo pakviesta 60 žmonių, kuriems iš pat pradžių, dėl eksperimento grynumo, nebuvo pateikti vertinimo kriterijai ir informacija apie galimą cukraus kiekio ir išvaizdos ryšį.

Žmonės, vertinę nuotraukas, teigė, kad diabetu sergantys žmonės atrodė seniausi, o žmonės, kurių cukraus kiekis kraujyje buvo mažas arba normalus, atrodė jaunesni, nei jų bendraamžiai, kurių cukraus kiekis kraujyje padidėjęs.

Tyrimą atlikę mokslininkai nesugebėjo susieti gautų duomenų nei su tiriamojo kūno masės indeksu, nei su tuo, ar jie rūko, ar ne, užsiima sėdimu ar aktyviu darbu. Preliminariais skaičiavimais, 0,20 gramo cukraus kiekio kraujyje „pasendina“ žmogų penkiais mėnesiais.

Dėl to, jei norite išsaugoti jaunatvišką išvaizdą, tiesiog atsisakykite saldumynų pertekliaus savo racione. Palaipsniui cukraus kiekis kraujyje mažės, pastebėsite pokyčius: odos spalva taps natūralesnė, išnyks raukšlės.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *