Sportas naikina moterų seksualinį potraukį

Sportas ir bet kokie fiziniai pratimai teigiamai veikia dailiosios lyties atstovių formas. Tačiau tuo pačiu metu fiziniai krūviai gali visiškai atgrasyti nuo noro mylėtis.

Tokią išvadą padarė Šiaurės Karolinos universiteto mokslininkai. Jie nustatė, kad sportinė veikla gali gerokai sumažinti dailiosios lyties atstovių lytinį potraukį.

Tyrimas atliktas dalyvaujant pačioms moterims. Mokslininkai analizavo duomenis apie tiriamųjų fizinius krūvius ir seksualinį gyvenimą. Remiantis gautais duomenimis, sportiškiausios merginos, kurios daug valandų praleidžia sporto salėje ir stengiasi visiškai atsikratyti kūno riebalų sankaupų, praktiškai nesugeba patirti seksualinio potraukio.

Viskas dėl to, kad nuolatinės treniruotės sutrikdo moterų hipofizės veiklą Organizmas negamina pakankamai testosterono ir estrogeno, tai yra hormonų, atsakingų už moters libido lygį.

Mokslininkai pastebėjo, kad treniruojantis, kaip ir visose kitose gyvenimo sferose, būtina laikytis saiko. Juk normaliam reprodukcinės sistemos funkcionavimui moters organizme turi būti tam konkretus riebalinio audinio kiekis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *