Suaugusios ir subrendusios moters taisyklės

Rinktis tuos, kurie renkasi tave

Labai paprasta taisyklė, kuri padės išvengti begalės rūpesčių, sutaupys laiko ir jėgų. Rinkti tuos, kurie jau pasirinko tave – tai apie visus gyvenimo atvejus:

  • Pasirinkti vyriškį, kuris JAU nusprendė, jog tu kaip tik ir esi ta pati jo vienintelė. Priešingu atveju turėsi santykius, kurie „turės tave”;
  • Pasakyti „Taip” leidyklai, kuri nusprendė, jog jūs – šios leidyklos autorė, nežiūrint į tai, kad dar neužbaigėte knygos;
  • Draugauti su tuo žmogumi, kuris laiko tave savo drauge, o ne, tarkime, tiesiog pažįstama ar bičiule.

Viskas ateina laiku. Jei neatėjo, vadinasi, dar ne laikas

Taisyklė sutaupo begalę laiko, energijos ir nervų, patikėkite.

Pavyzdžiui, norite išsikraustyti į kitą miestą ar šalį. Įsivaizduojate, kaip ten jums bus gera. Ieškote ten darbo, būsto ir… atsitinka kažkas tokio, kas neleidžia persikraustyti. O po kiek laiko jus pakviečia dirbti būtent į tą miestą, į kurį tuomet negalėjote patekti.

Mistika? Ne, tiesiog gyvenimas jums palankus ir dėl to duoda tai, ko jums norisi, tačiau tik tada, kai nusprendžia, jog tai bus jums naudinga.

Niekada nesakyk „niekada”

Paprasčiau tariant – nemanyk, kad viskas visada vyks pagal tavo planą. Kartais gyvenimas turi savų planų ir tau jie gali labai nepatikti. Galima, žinoma, ir „pasibadyti” su gyvenimu, tik kokia prasmė?

Nieko nebijok

„Blogiau už mirtį nieko nebus”. – sakydavo mano močiutė. Ir buvo visiškai teisi. Jei šiuo momentu esi gyva, tai reikia gyventi, o ne bijoti. Kai ateis laikas iškeliauti Anapus, tai įvyks lygiai taip ir lygiai tada, kaip ir kada lemta. Tai ar verta bijoti viso to, kas vis tiek neišvengiamai įvyks?

Ar verta bijoti to, kas įvyks dar prieš tai?

Nukritai, atsikėlei ir eini toliau

Ar žinote, kad muštynėse negalima nukristi, kitaip bus labai blogai, švelniai tariant? Tai štai – jei gyvenimas jus pargriovė ir gerokai aplamdė, reikia kaip galima greičiau atsistoti. Jei atsistoti nesigauna, reikia bent jau šliaužti, ropoti keturpėsčia. O jei atsikelti pavyko, reikia eiti. O paskui galima ir bėgti pradėti.

Gulėti gerai savo lovoje, pageidautina – su mylimu vyru.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *