Suderinamumas: paprašykite savo partnerio atsakyti į tris klausimus

Jums atrodo, kad negalėsite be savo mylimojo nė dienos išgyventi? Manote, kad jūsų santykiuose viešpatauja ideali harmonija? Šie trys klausimai padės nustatyti, ar tikrai jūs ir partneris tinkate vienas kitam. Sužinokite, ar jūsų santykiai turi ateitį.

Žinoma, kad panašūs žmonių tipai geriau sugyvena už priešingus. Taikūs, harmoningi santykiai gali susiklostyti tik tarp žmonių su identiškais požiūriais į gyvenimą. Tai nereiškia, kad abu įsimylėjėliai būtinai turi mėgti ledo ritulį ar Goethes kūrybą. Tačiau egzistuoja esminiai dalykai, kurie turi susišaukti (tarp jų, galima paminėti temperamentą), kitaip sąjunga po kurio laiko iširs.

Suderinamumo testas

Prieš pradedant gyventi kartu rekomenduojama abiems atsakyti į tris klausimus. Kuo daugiau atsakymų sutaps, tuo geriau. Tai nereiškia, kad nesutapimų atveju reikia iškart išsiskirti. Tačiau teks gerokai padirbėti su savimi, kad išsaugotumėte santykius.

Jeigu atsakymai sutampa, galite laikyti save laimingaisiais. Didelė tikimybė, kad jūsų ryšys bus lengvas ir laimingas dėl temperamentų panašumo.

Neverta jaudintis, jeigu suderinamumo testas parodė neigiamus rezultatus. Juk kiekviena taisyklė turi išimčių.

Klausimai partnerių suderinamumui nustatyti

Ar norėtumėte apvažiuoti visą pasaulį namelyje ant ratų?

Šis klausimas atskleis partnerių charakterį. Jeigu jus vilioja mintis apie kelionę su kemperiu, tikriausiai jums būdingas uždarumas ir užsisklendimas. Bendrauti mėgstančiam žmogui tokia kelionė neatrodys patraukli. Nors jis ir jaučiasi laimingas su jumis, jam būtinai reikalinga sąveika su kitais žmonėmis ir asmeninė erdvė.

Ar jums patinka siaubo filmai?

Šis klausimas gali atskleisti, ar užtenka jūsų mylimajam adrenalino gyvenime, ar ne. Žmonės. Linkę į nerimą, avantiūrizmą ir ekstremalias sporto rūšis (alpinizmą, nardymą, automobilių lenktynes ir pan.), nemėgsta žiūrėti siaubo filmų, kad patirtų papildomą stresą dar ir žiūrėdami šio žanro filmus. Vidutiniam žmogui užtenka ir adrenalino dozės, kurią gauna žiūrėdamas „Discovery“ kanalą. Jeigu jūsų mylimasis pasirenka melodramas ar detektyvus, o jūs norite žiūrėti „siaubiakus“, tai jums bus sunku sugyventi.

Kur norėtumėte gyventi: kaimo sodyboje ar mieste?

Čia viskas aišku. Jeigu svajojate apie jaukų namelį gamtos prieglobstyje, jūs nesuprasite to, kuris su malonumu gyvena beprotišką gyvenimą didmiestyje. Kai kurie žmonės net savaitgaliais būna užimti nesibaigiančiais reikalais ir pareina namo tik pernakvoti. Jiems bus sunku gyventi su namisėda intravertu namelyje ant upės kranto. Bet visada yra alternatyva. Pavyzdžiui, galima praleisti jaunystės metus didmiestyje, o vyresniame amžiuje persikelti į nuošalią vietelę gamtoje.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *