Surasti mylimąjį ar save?

Nemažas skaičius moterų pauzes asmeniniame gyvenime išgyvena labai skausmingai. Jis puola karštligiškai ieškoti vyro, informuoja visus ir kiekvieną apie tai, kad yra vienišos ir dėl to labai nelaimingos ir visą laiką skundžiasi, kad, štai, jau ištisas mėnuo praėjo, o aš vis dar viena.

Neužsiciklinkite į tikslą bet kokia kaina susirasti savo „antrą pusę“, nepamirškite, kad esate vientisa asmenybė, o ne kažkieno „puselė“. Kartais jaučiamės, tarytum be tos puselės būtume kažkokios nepilnavertės, taip ir iškyla prieš akis apgraužto obuolio vaizdas.

Ir būtent šios, taip aistringai partnerio ieškančios moterys, metų metus negali jų surasti, o jei suranda, neretai suklysta, pasirinkdamos. Jeigu pernelyg stipriai kažko nori, tasai trokštamas tikslas dažniausiai išsprūsta.

Baimė likti vienai – 80% nepagrįsta ir tuščia baimė. Tai viso labo moteriški „siaubo filmai“, atseit, „taip ir mirsiu vienatvėje“. Su realiu gyvenimu visa tai neturi jokio ryšio. Šiek tiek padirbėjus su savimi, pradedama suprasti, kad viskas dar priešakyje, kad liko visi nedaug – ramiai ir protingai organizuoti savo gyvenimą tokiu būdu, kad greta natūraliai atsidurtų tavęs vertas vyriškis.

Pradžiai reikia nustoti „norėti susirasti“. Šalin iš akių baimę nesusirasti. Normalūs vyrai iškart jaučia tokius dalykus ir bėga nuo „ieškančių“ damų kaip vampyrai nuo česnakų. Užtat tokios „išbadėjusios“ damos neišvengiamai pritrauks kokį nors ne patį geriausią egzempliorių.

„Ieškančios“ moterys transliuoja tą savo ieškojimo energiją aplink save kaip radijo stotys. Pats pirmas dalykas, kurį pajaučia vyrai – kad moteris laisva. Iš esmės – visai neblogai. Bet jau po pirmų pažinties minučių jie pajunta, jog ji dar ir nelaiminga, pernelyg susirūpinusi. O bet kokie kraštutinumai arba įkyrūs troškimai – atbaido. Tai – disharmonija, vidinis disbalansas. Kam reikalingas išbalansuotas, neharmoningas ir nelaimingas žmogus? Kitiems žmonėms pakanka savų problemų.

„Išbaidžiusi“ vyrus, tokia moteris pradeda pati bijoti. Pavyzdžiui, kad visi vyrai kažkokiais bailiais pavirto, o ir apskritai normalių nebėra. O jeigu yra, tai jau užimti. Moteriai kosminiu greičiu smunka savivertė, nes pasąmoningai kaltę dėl savo vienatvės ji užkrauna sau pačiai. Jai jau pradeda atrodyti, jog su ja kažkas rimtai negerai… Su tokiu nusiteikimu susirasti vertą žmogų praktiškai neįmanoma.

Į ką pirmiausiai reaguoja vyrai, kai susipažįsta su moterimi? Kas patraukia jų dėmesį? Apklausiau pakankamai daug vyrų, kurių nuomonė ir patirtis man daug reiškia ir praktiškai visi jie įvairiomis formuluotėmis pasakė vieną ir tą patį: „iš moters sklindanti vidinė harmonija“.

Ši būsena beprotiškai patraukli aplinkiniams. Jei moteriai švyti akys, jeigu ji energinga ir pozityvi – ją supa laimingo ir sėkmingo žmogaus aureolė. Ir aplinkiniai tai iškart pajunta. Jūs transliuojate laimę. Žmonės linksta prie jūsų, juk visiems norisi prisiliesti prie laimės, pasikrauti iš jūsų baterijos, gauti lašelį to, ką jūs turite ir ko nesugeba gauti jie – jūsų unikalumo, jūsų vertingų vidinių resursų.

Baimės ir kompleksai pasitraukia, kai atsiranda pozityvus požiūris į save ir aplinkinius. Aš įdomi ir patraukli. Man gera su vyrais, jiems su manimi – irgi. Tai – pasitikėjimo savimi būsena. Būtent ji ir traukia priešingą lytį, jos atstovų aplink jus darosi vis daugiau. Garbintojų, draugų, pašnekovų… Šitaip atsiranda galimybė rinktis – sąmoningai ir atsakingai.

Atsikračius baimės likti vienai, galima gauti šansą tapti pasitikinčia savimi moterimi, kuri jau neieško, o renkasi iš daugybės pasiūlymų. O tai, patikėkite, visai kitoks gyvenimas.

Ieškoti reikia ne mylimojo, o savęs. Viskas ateis į gyvenimą reikiamu laiku, ir viskas bus taip, kaip panorėsite būtent jūs. Jeigu tai bus Jūsų, reiškia, tai bus su Jumis.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.