Susigalvota meilė. Požymiai, kad patys susifantazavote abipusius jausmus

Gaila, bet abipusė meilė – ne toks jau ir dažnas reiškinys. Vienas poros narys myli, tiki, viliasi. Pats sugalvoja kaip pateisinti antrojo nario elgesį. Susiklosto situacija, kai jis visiškai atsisako matyti realybę – tokią, kokia ji yra. Gaunasi, kad žmogus pats su savimi žaidžia savo susigalvotą meilę. O tasai, kurį jis laiko nuolatiniu partneriu, gyvena savo gyvenimą ir rimtai į tuos santykius nežiūri.

Štai požymiai, rodantys, kad jūs greičiausiai patys sau susigalvojote abipusę meilę.

Bendravimą inicijuojate praktiškai tik jūs vieni. Vadinasi, būtent jums jo labiausiai reikia. Būtent jūs labiau suinteresuoti bendravimu ir susitikimais. Jeigu žmogus nepasiilgsta, pats neieško kontakto – tai jau pakankamai akivaizdus simptomas.

Žmogus nepasakoja apie savo jausmus. Nebuvo jokių nuoširdžių prisipažinimų meilėje. Ar bent prisipažinimų, kad jūs tam žmogui reikalingi, brangūs, vertingi.

Jis vengia kalbų apie bendrus planus. Nepasirengęs kurti tokių planų, visą laiką keičia temą, kai tik apie juos užeina kalba. Jūsų nėra jo ilgalaikiuose planuose.

Kiti prioritetai. Jūs suvokiate, jog jam nesate pagrindiniu prioritetu. Visada atsiranda kitų žmonių ir reikalų, kurie jam svarbesni.

Jis nesidomi jumis ir jūsų gyvenimu. Jūs jam neypatingai įdomūs kaip asmenybė. Elgiasi su jumis pakankamai paviršutiniškai.

Jam gaila eikvoti savo resursus. Kalba čia eina apie bet kokius resursus: pinigus, laiką, pastangas, žinias ir t.t. Kai žmogų mylime – netaupome jo sąskaita. Priešingai – džiaugiamės, kad galime pasidalinti su juo savo resursais.

Žmogus neįsileidžia jūsų į savo gyvenimą. Nesupažindina su savo bendravimo ratu, nepasakoja gyvenimo detalių, neatskleidžia savo planų. Jūsų nelaiko savu vyruku ar sava moterimi, artimu žmogumi.

Jis netausoja jūsų jausmų. Pavyzdžiui, jūsų akivaizdoje flirtuoja su kitais/kitomis ar pradeda garsiai svajoti apie kitus/kitas. Arba gali pamiršti pažadus ir netgi neatsiprašyti.

Santykiai – tik to žmogaus sąlygomis arba niekaip. Žmogus diktuoja taisykles ir leidžia jums būti greta jo. Tačiau jūs keisti ar papildyti tų taisyklių negalite, žmogus iškart pagrasina santykių nutraukimu.

Nelygiaverčiai mainai. Jūs akivaizdžiai dedate daugiau pastangų santykiuose nei jūsų mylimas žmogus.

Neapgaudinėkite savęs, neteisinkite žmogaus ir neprisigalvokite sau nebūtų abipusių meilių. Kartais vertėtų laiku atsisakyti iliuzijų.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *