Svarbiausias dalykas santykiuose, apie kurį daugelis žmonių nepagalvoja

Kokia harmoningų santykių paslaptis?

Jei paklausite žmonių, kas santykiuose yra svarbiausia, susilauksite daug skirtingų atsakymų. Tai bus ir pasitikėjimas, ir pagarba, bendravimas ir pan. Tinklaraštininkas Chrisas Gage’as mano, kad šiuos kriterijus vienija vienas veiksnys – emocinis savarankiškumas ir vientisumas. Be jo neįmanoma užmegzti konstruktyvių santykių.

Emocinis vientisumas – numeris vienas mano sąraše ir vienas iš trijų dalykų, kurių visada ieškau partneryje. Būti emociškai vientisam – pats seksualiausias dalykas, kurį galite padaryti.

Priešingai, nei skelbia populiarūs stereotipai, sveiki santykiai neprivalo mūsų papildyti, paversti mus vientisomis asmenybėmis, jie neprasideda tuščioje vietoje. Juos reikia kurti su kitu vientisu žmogumi. Ir tada lengvai ir organiškai ateis pasitikėjimas, pagarba, bendravimas.

Kaip „išsitreniruoti” emocinį vientisumą?

Štai nuo ko reikia pradėti:

Pažvelkite į savo vidų. Atidėkite į šalį išmaniuosius ir kitus dėmesį blaškančius dalykus. Atsigręžkite į savo mintis ir pažiūrėkite, iš kur jos kyla.

Pradėkite spręsti savo problemas. Jei jums nuobodu, suraskite būdą prasiblaškyti; jei esate įskaudintas ir vienišas, suraskite būdą, kaip save paguosti.

Prisiimkite atsakomybę. Mes kontroliuojame tik pačius save ir negalime daryti įtakos kitiems žmonėms ar aplinkai. Išsiaiškinkite, ką realiai galite pakeisti, ir sutelkite dėmesį į tuos dalykus.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *