Svarios priežastys neištirpti partneryje

Kai kurie žmonės, dažniausiai moterys, stengiasi visiškai ištirpti savo partneryje, pamiršdami savo poreikius, troškimus ir tai, kas domina būtent juos.

Net tvirčiausi ir laimingiausi santykiai – dar ne visas gyvenimas. Kodėl taip svarbu išsaugoti savo asmenybės vientisumą.

Meilės ryšys reikalingas tam, kad abu partneriai jame jaustųsi jaukiai ir laimingai, o ne virstų vieningu monolitu. Santykiuose derėtų nepamiršti, kad be mylimojo jūsų gyvenime yra ir kitų žmonių bei svarbių dalykų.

Svarios priežastys nesiliauti būti savimi

1 .Artimi žmonės

Neretai pasitaiko, kad sutikę savo antrąją pusę žmonės nustoja bendrauti su draugais ir giminėmis. Nereikia jų visiškai išbraukti iš savo gyvenimo. Kai kuriuos pažįstate daugybę metų, juos patikrino laikas . Ir jie yra kur kas artimesni už tuos, kurie yra šalia jūsų. Žinoma, didžiąją savo laiko dalį jūs praleidžiate su partneriu, tačiau nepamirškite, kad jūsų gyvenime yra ir kitų žmonių.

2. Skirtingi interesai

Kiekvienas žmogus turi teisę įgyvendinti savo troškimus, kurie nebūtinai turi sutapti su partnerio norais. Dažnai pasitaiko, kad artimas žmogus net fiziškai negali prie jų prisidėti. Ir visai nereikia savęs versti jėga. Pavyzdžiui, jeigu jūsų mylimasis negali gyvenimo įsivaizduoti be alpinizmo, tai visai nebūtina jį lydėti į kalnus, jeigu jūs bijote aukščio arba susergate alergija po nakvynės palapinėje.

3. Skirtingi hobiai

Laisvalaikio pomėgiai gali būti įvairūs , ir jie ne visada kėlė aplinkinių susižavėjimą. Tačiau tai yra jūsų gyvenimas ir tie individualūs pomėgiai suteikia jam prasmės ir džiaugsmo. Vystykite juos, tegul jie teikia malonumą. Hobis – tai jūsų razina, tai, kas daro jus įdomia ir visapusiška asmenybe, suteikia aistros ir energijos.

4. Savarankiškas vystymasis

Kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo to, ar jis gyvena su partneriu ar ne, turi turėti galimybę rinktis savo interesus. Nepriklausomybė nuo partnerio suteikia galimybę asmeniniam vystymuisi, kuris turi būti kiekvieno asmens gyvenime. Mums būtina stengtis tapti geresne savo versija. Tai vyksta, kai tik partnerio nuomonė nustoja būti vieninteliu stimulu ir motyvacija.

5. Per didelis prisirišimas

Per stiprus prisirišimas gimdo praradimo baimę ir priklausomybės santykius. Pasaulis nesisuka tik apie jūsų poreikius. Pasistenkite atsitraukti atgal ir liautis kontroliuoti. Kitas žmogus gali anksčiau ar vėliau pavargti, jeigu laikysite jį per stipriai suspaudę savo glėbyje. Saugokite savo sąjungą ir pasistenkite būti savarankiškesne asmenybe.

6. Unikalios asmenybės

Jeigu žmogus turi asmeninį gyvenimą ir savo hobius, tai jis yra unikali asmenybė. Tai žadina partnerio susidomėjimą juo iri daugybę metų išlaiko jį šalia, juk jūs – toks žmogus, kuris jam taip patinka. Jeigu ištirpsite partneryje, tai tapsite jo blyškia kopija, nebebūsite unikali asmenybė ir po kurio laiko nustosite jį dominti. Tai neatneš laimės nė vienam iš jūsų.

7. Draugiškos nuostatos

Kiekvienam žmogui reikia, kad kas patvirtintų jo vertingumą artimų žmonių akyse. Be to, kai kuriais klausimais vyrą gali suprasti tik vyrai, o moterį – moterys. Partneriai tokiose situacijose neduos naudos, nes jiems būdingas kitoks mąstymo tipas. Neverta visais atvejais „knisti kitam proto“. Kartais geriau papasakoti apie savo problemas tiems, kurie tikrai gali jus suprasti ir palaikyti.

8. Blogas santykių scenarijus

Daugo porų po kurio laiko išsiskiria. Ir ne todėl, kad vienas partnerių būtų neteisus. Tiesiog taip atsitinka. Ir jeigu mylimas žmogus yra viskuo, ką jūs turite, tai jūs rizikuojate likti visai be nieko. Geriausiais būdas apsisaugoti nuo likimo smūgių yra išsaugoti savo vidinį pasaulį. Gyvenimo neįmanoma nuspėti, ir tragiški praradimai jame neišvengiami. Jie skausmingai paveikia bet kuriame amžiuje. Susikoncentravimas tik į savo partnerį gali turėti labai rimtų pasekmių

Originalas



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *