Tapti sėkmingu ir nepavydžiu padės draugai ir artimieji

Tapti sėkmingu ir nepavydžiu yra labai sudėtinga. Pavydas yra destruktyvus jausmas, kurį tik nedaugeliui pavyksta paversti varomąja jėga pasiekti pergalėms. Dauguma tik kaupia savyje negatyvą, naikindami save ir savo santykius su pavydo objektu.

Šiandien papasakosime apie tai, kodėl net artimi žmonės gali pavydėti ir ką su tokiu pavydu daryti. O profesionali psichologė ir populiari tinklaraštininkė Veronika padės mums surasti tiesą.

Pavydo esmė

Šiandien ypač svarbu kalbėti apie pavydą. Galų gale, jei anksčiau žmogus galėjo tik pavydėti žmonėms, kuriuos jis asmeniškai pažinojo (turtingiems kaimynams, laimingiems draugams, turtingiems tolimiems artimiesiems), šiandien užtenka apsilankyti socialiniuose tinkluose, kurie užima didelę kasdienio gyvenimo dalį, ieškoti naujienų kanalo ir rasti šimtus žmonių, kurie „ verti pavydo “.

Iš tikrųjų socialiniuose tinkluose, kurie iš pradžių buvo sukurti bendravimui, žmonės labiau mėgsta pasigirti savimi ir savo gyvenimu. Kažkas apsilankė naujoje šalyje, kažkas nardė skaidriame vandenyje, o kažkas gavo brangią dovaną. Ir visi dalijasi savo džiaugsmu su visu pasauliu. Tačiau pasaulis dėl to nėra laimingas. Bent jau ne visi.

Juokinga žiūrėti, kai turtingas žmogus gali pasigirti prabangiu gyvenimu socialiniuose tinkluose, o kiti žmonės pamatę nuotraukas skuba šį žmogų žeminti ir įžeidinėti. Lyginti save su šiuo žmogumi ir galvoti, kodėl jo gyvenimas nesuklostė taip pat.

Dėl kažkokių priežasčių pasiturinčiam ir laimingam žmogui sunku suprasti, kad kitoje ekrano pusėje yra ne tokių sėkmingų žmonių. Galbūt jie nėra tokie laimingi, talentingi, mieli ar protingi. Gal jie yra įstrigę nesėkmių rate ir priversti išgyventi iš mažos algos.

Jie taip pat nori gerai gyventi ir, ko gero, stengiasi dėl to, tačiau jų galimybės skiriasi. Ir supratimas apie jų matyto lygio neprieinamumą sukelia pasipiktinimą ir susierzinimą, ypač jei žmonės yra tikri, kad nusipelno gero gyvenimo ne mažiau. Jie jaučia didžiulį pavydą, ir tai yra normalu, nes taip elgiasi žmogus. Tai galima suprasti.

Ir jei jums pavyko pasiekti didelę sėkmę, tuomet turite suprasti, kad pademonstravę savo pranašumus prieš žmones, kurie iki šiol išliko kukliose pozicijose, atsiranda didesnė tikimybė sužlugdyti jūsų santykius, sukelti priešiškumą ir pavydą.

„Nereikia dovanoti dovanų savo merginai, stengiantis ją nuraminti ar tiesiog padėti. Nereikia mokėti už jos sąskaitas restorane. Taip, galbūt dėl finansinių sunkumų ji negali pati apmokėti savo sąskaitos, tačiau tai sužlugdys draugystę. Juk tokie santykiai yra žeminantys. Tiesiog susitikite ten, kur ji gali susimokėti už save “, – sako psichologė Veronika.

“Be to, susitikdami aptarkite ne jos skaudžią temą – pinigų problemas, bet aptarkite naujienas, vyrus, filosofuokite, prisiminkite praeitį, paskatinkite ją imtis pokyčių … Tačiau nelieskite pirkinių temos”.

„Dažnai pastebiu, kaip turtinga moteris, atėjusi į saloną, visiškai pamiršta, kad manikiūrininkė, masažistė ar kirpėja uždirba žymiai mažiau, palyginti su ja. Ir ji pradeda pasakoti apie savo apsipirkimą, keliones, rodo nuotraukas. Bet salono darbuotojai- jie taip pat to nori, jie taip pat yra žmonės “.

„Problema ta, kad visada sunku suprasti, kaip jaučiasi kitas žmogus. Bet tai reikia suprasti. Supraskite ir negailėkite šio žmogaus. Pabandykite pastatyti save į jo vietą. Santykiai neturėtų būti nutraukti, žmogus neturėtų būti provokuojamas, nuolat giriantis savo sėkme. Paskatinkite jį tapti sėkmingu ir nepavydžiu “, – sako psichologė.

Originalas



Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *