Temos, kurias užvedus, vyrai nustoja klausytis moterų

Ekspertai sudarė populiariausių temų sąrašą – kalbėtis šiomis temomis vyrams ne tik neįdomu, bet jos gali juos dar ir rimtai suerzinti.

Britų mokslininkai atliko tyrimą, kuriame dalyvavo daugiau nei 2000 abiejų lyčių žmonių. Po detalios apklausos, eksperimentatoriai išskyrė 10 temų, apie kurias moterims būtų geriau nekalbėti su savo vyriškiais, kitaip jie tiesiog praras susidomėjimą savo išrinktąja. Ekspertai tvirtina, kad vyriškiai, pavyzdžiui, visiškai nesidomi nepažįstamų žmonių ir darbuotojų diskusijomis.

Taip pat stipriais dirgikliais vyrams tampa paskalos apie žvaigždžių gyvenimą, seksualinius ir asmeninius kitų žmonių santykius. Vyriškoji žmonijos pusė praktiškai nesidomi įvairiomis publikacijomis socialiniuose tinkluose. Nebuvo apsieita ir be grynai „moteriškų“ temų: horoskopai, apsipirkimai, mada įvairiausios dietos ir t.t. Taip pat vyrai miršta iš nuobodulio, kalbėdami apie savo partnerės jausmus.

Pasak mokslininkų, stipriosios lyties atstovai yra įpratę klausytis savo pašnekovo pasirinktinai: pavyzdžiui, per 15 minučių trukmės pokalbį apie seksą ar futbolą vyrai gali atidžiau įsiklausyti į pašnekovo žodžius ne daugiau kaip du kartus, o klausimų, susijusių su santykiais aptarinėjimas su savo antrosiomis pusėmis vyrams mirtinai įkyri jau šeštą minutę nuo tokio pokalbio pradžios.

Kalbant apie moteris, jos sugeba ilgiau ir su didesniu dėmesiu klausytis savo pažįstamų ir draugų, nei antrosios pusės. Taip pat, 55% dailiosios lyties atstovių prisipažino, kad dažnai atlieka eksperimentus su savo partneriais, norėdamos išsiaiškinti, ar jie atidžiai jų klausėsi, ar ne.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.