Temos, kurių nevertėtų aptarinėti su vyrais

Moteryje turėtų būti paslaptis – taisyklė banali, tačiau ji veikia. Šiame tekste sudarėme sąrašą temų, kurios gali smarkiai pakenkti jūsų santykiams.

Kuo labiau suartėjame su vyru, tuo labiau norisi jam atsiverti. Tačiau vyras – ne psichoterapeutas. Su širdį draskančiais prisipažinimais vertėtų elgtis labai atsargiai. Galima, reikia ir netgi būtina būti nuoširdžiais ir atvirais, tačiau yra ir vengtinų temų. Tuojau paaiškinime kodėl.

1. Ką privalo vyras

„O štai tikras vyras …“ – tokios formuluotės erzina. Vyrai nepakenčia dalyvauti kvailuose atrankos konkursuose, kurių metu kokiai nors arogantiškai damai tenka įrodinėti, jog jis – vertas žmogus.

Galvokite, analizuokite, darykite išvadas, tačiau nekalbėkite šia tema su vyrais.

2. Jo darbas ir jūsų patarimai

Kategoriškai negalima lįsti su savo samprotavimais į vyro darbą, jeigu jis pats nediskutuoja su jumis šia tema ir neklausia jūsų nuomonės.

Žmogaus palaikymas – tai ne patarimai. Jūsų užduotis – išklausyti ir parodyti empatiją, tikėti juo ir pažvalinti sakant, kad jis tikrai su viskuo susidoros.

Vyrus erzina su jų veikla susiję moterų patarimai dar ir dėl to, kad moteris dažniausiai nieko nesusigaudo tos veiklos specifikoje, nesuvokia situacijos apskritai.

3. Jūsų populiarumas vyrų tarpe

Nemojuokite tuo populiarumu tarsi vėliava, simbolizuojančia, jog jus trokšta užkariauti visi stipriosios lyties atstovai.

Moteriškas bandymas išprovokuoti vyrui pavydą – senas ir be galo kvailas, primityvus triukas. Vienintelis dalykas, ką vyrai mato taip besielgiančioje moteryje – jos begalinis nepasitikėjimas savimi ir nenuoširdumas.

4. Mano buvęs draugas ir finansai

Beveik kiekviena moteris stengiasi ištaisyti seniau padarytas klaidas su nauju partneriu. Ir iš karto bando nuspėti būsimus sunkumus, į viską atsižvelgti: kas kur ir už ką mokės. Finansinės temos sukuria itin stiprią įtampą.

Vyrui paprasčiau nesigilinti į šias detales, ypač į tai, kaip viskas vyko su jūsų buvusiuoju.

5. Mano buvęs draugas ir neištikimybė

Šiuo atveju moteris jau starto pozicijoje stengiasi viską kontroliuoti. Mėgstama taktika – „švelnios užuominos“ – čionai apskritai neveikia. Kai pasakojate apie savo buvusįjį, jūsų naujasis vyras pasidaro tiesioginę išvadą, viską supranta pažodžiui: jūs vis dar galvojate apie buvusį.

Jūs pasakojate, koks jis pasibjaurėtinas žmogus, o vyras supranta, kad jeigu staiga jam kažkas nepasiseks, jūs lygiai taip pat dergsite visiems aplinkiniams ir jį.

6. Mano buvęs draugas ir mano kančios

Kategoriškai negalima pasakoti, kaip jį mylėjote, koks jis buvo ypatingas žmogus jūsų gyvenime. Moterys galvoja, kad šitaip jos duoda suprasti naujam partneriui, kokios jos nuoširdžios ir kaip giliai sugeba mylėti. Vyras gi jaučiasi tokiais momentais kaip trečias nereikalingas.

7. Mano buvęs draugas ir jo bjaurus elgesys su manimi

Nesiskuskite ir nepasakokite, kaip jis su jumis blogai elgėsi. Dabartinis partneris pasąmoningai supras, kad su jumis galime elgtis lygiai taip pat, ir tuo pasinaudos. Neleiskite šito. Be to, kuo didesnį pasigailėjimą kelia moteris, tuo mažiau ji vyrą traukia seksualiniu požiūriu.

8. Mano buvęs draugas ir jo mama

Vyrai visada lygina. Kai jūs bjauriai kalbate apie savo buvusio mamą, yra tikimybė, kad sugadinsite savo įspūdį vyro akyse. Net jeigu jūsų anyta buvo tikra ragana ir apnuodijo jūsų gyvenimą, palikite šias istorijas savo draugėms.

9. Jūsų reikalavimai

Noras išmokyti vyrą elgtis taip, kaip reikia jums ir kaip esate įpratusi, gauti tai, ko nusipelnėte (jūsų nuomone), vadovauti jo veiksmams.

Svarbu susitaikyti su tuo, kad esant tokiam norui, reikia imti į vyrus lengvai valdomą ir kontroliuojamą infantilą – ir paskui jam komanduoti visą gyvenimą. Normaliam, psichologinių sutrikimų neturinčiam vyriškiui tokios moters nereikia, su visomis savo problemomis jis susitvarko pats.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *