Tiesa ir mitai apie arbatą paketuose

Daugelis žmonių mano, kad arbatos paketai yra puikus birios arbatos pakaitalas, nes jie nereikalauja daug laiko, yra labai lengvai paruošiami. Nusprendėme sužinoti daugiau šia tema.

Tiesą sakant, arbatos paketus neretai išties sudaro šiukšlės. Iš pradžių ši forma buvo išrasta dėl patogumo, tačiau nuo to laiko daug kas pasikeitė. Kokybiški arbatos maišeliai tikrai egzistuoja, bet jei renkatės vartoti tokį produktą, būkite pasiruošę, kad jis kainuos pakankamai nepigiai, o pigiausiuose arbatos paketuose arbatos gali apskritai nebūti.

Kaip įspėja specialistai, gamintojai gali naudoti ir tikrus arbatos lapus, kurie apdorojamas ypatingu būdu. Tačiau per daug nepasikliaukite sąžiningumu. Pavyzdžiui, arbatos paketams dažnai naudojamos aukštos kokybės, bet pasibaigusio galiojimo žaliavos. Arbatos tinkamumo laikas yra 2-3 metai. Jei pradėsite gerti pasenusią arbatą, iš karto suprasite iš skonio.

Arbatos paketuose skoniai gaivumo suteikia aromatizatoriai. Taip pat neretai šio produkto gamyboje tiesiogine to žodžio prasme naudojamos šiukšlės – visa tai, kas lieka gamykloje po to, kai išdžiovinami ir fermentuojami arbatos lapai. Į visą tą masę patenka aibė tiek lapų, tiek kitų augalo dalių, tiek visiškai jūsų puodelyje nereikalingų dulkių, nešvarumų ir pašalinių daiktų.

Todėl jei norite pirkti arbatą paketuose ir mėgautis kokybišku bei sveiku gėrimu, geriau rinktis patikimus prekių ženklus ir nesistengti pirkti arbatos pigiau.

Beje, atkreipkite dėmesį į sudėtį – geriausia rinktis arbatą, kurioje kaip kvapiosios medžiagos bus naudojamos natūralios žolelės, vaisiai arba ekstraktai.

oNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.