Tik išmintingos žmonos taria šias frazes

„Tau geriau žinoti“. Išmintingai moteriai nebaisu, kad jos pašnekovas gali būti kurioje nors sferoje teisus. Tai neturi nieko bendro su jos saviverte, kadangi moteris nepriklauso nuo svetimų nuomonių ir pašalinių faktorių. Išmintinga moteris supranta ir pripažįsta, kad negali išmanyti visko pasaulyje, dėl to atiduoda pašnekovui pranašumą ir nebijo garsiai apie tai pasakyti.

„Dėl šito nesiginčysiu“. Išmintinga moteris nemėgsta ginčytis dėl klausimų, kurie jai nėra kritiškai svarbūs. Ji žino, kad tausoti jėgas ir nervus žymiai svarbiau, nei aršiai ginti savo nuomonę nuo visiškai jai nesvarbaus žmogaus atakų. Išmintinga moteris nesivelia į tuščią ir beprasmišką polemiką ir vengia agresyvių diskusijų. Ji turi tvirtą savo nuomonę ir neieško pritariančių iš šalies.

„Aš nelaikau pykčio“. Išmintingos moterys nesaugo ir nesandėliuoja negatyvių emocijų, kadangi žino, jog pyktis ir nuoskaudos ardo žmogų iš vidaus, jei viso to „gėrio“ laiku nepaleisi. Dėl to gyvenimiškos išminties sukaupusi moteris stengiasi pamiršti senus nemalonumus ir žengia gyvenimo keliu be slegiančių pergyvenimų naštos.

„Laikas parodys“. Išmintingos moterys žino, kad laikas yra sąjungininkas, o ne priešas. Būtent laikas padeda pergyventi pačius sudėtingiausius momentus, o taip pat atskleidžia tikrąją įvykių esmę. Išmintinga moteris nepratusi spręsti skubotai: ji žino, kad laikas sustatys viską į savo vietas ir parodys, kas iš aplinkinių išties artimas, o kas apie tai vien kalba.

„Pasitaiko“. Išmintingi žmonės, vyrai ir moterys, niekada nelaiko laikinų sunkumų pasaulio pabaiga. Jie žino, kad gyvenimas kupinas skrydžių ir kritimų, ir reaguoti į juos reikia ramiai ir oriai. Išmintinga moteris niekada nekankina savęs nervais dėl menkniekių ir nemalonumų. Į visa tai ji dažniausiai reaguoja labai filosofiškai: „Pasitaiko…“

„Tai patirtis“. Nesėkmes ir negatyvią patirtį laikyti dėme, apjuodinančia visą gyvenimą ir savo silpnumo įrodymu įprasta žmonėms, kurie neturi pakankamai gyvenimiškos patirties. Išmintis slypi tame, kad netgi iš pačių bjauriausių situacijų gautum vertingų pamokų. Juk būtent sugebėjimas mokytis, neretai – iš savo paties klaidų – yra toji savybė, kurią turi tik išmintinga moteris.

„Ačiū“. Sugebėjimas dėkoti iš širdies – tai įgūdis, kurį įvaldyti gana sudėtinga. Vienas dalykas atsainiai svaidytis formaliais „ačiū“, o visai kas kita – pačiai emociškai išgyventi dėkingumą. Būtent antrasis įgūdis liudija asmenybės brandą. Asmenybės, kuri pajėgi realiai įvertinti gerus darbus.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *