Trečdalis porų išsiskiria per atostogas dėl partnerio „viešbučio įpročių”: kaip to išvengti

88 proc. apklausos dalyvių teigė, kad jų partnerio elgesys keliaujant atgrasė juos nuo kelionių kartu.

Atrodytų, kas gali būti geriau už atostogas, praleistas kartu su mylimu žmogumi kokioje nors gražioje vietoje – tai ne tik nepamirštama patirtis, bet ir būdas sutaupyti pinigų. Tačiau neseniai atliktas tyrimas parodė, kad 33 % amerikiečių porų po bendrų atostogų išsiskiria.

Kelionių leidinio „Fodor’s”, remdamasis „Hotels.com” apklausos duomenimis, teigia, kad 81 % amerikiečių mano, jog poros atostogų kelionės yra puikus būdas patirti ką nors naujo, sustiprinti ryšį ir tapti artimesniais vienas kitam.

Tuo pat metu 33 % respondentų teigė, kad išsiskyrė atostogų metu dėl partnerio kelionių įpročių. Dar 88 % apklausos dalyvių teigė, kad jų partnerio kelionių įpročiai atgrasė juos nuo bendrų kelionių.

Kartu tyrimas atskleidė penkias svarbiausias priežastis, dėl kurių įsimylėjėliai kivirčijasi per atostogas, ir papasakojo, kaip to išvengti.

1. Naudojimasis mini baru. Ne paslaptis, kad viešbučių mini baruose esančių prekių kainos yra per didelės. Ir būtent partneris, neleidžiantis savo porai imti produktų iš minibaro, nes jie per brangūs, labai erzina turistus.

Kad išvengtų tokių ginčų, nenorinčioms savęs riboti poroms patartina rinktis atostogas kurorte „viskas įskaičiuota” – tada nereikės nervintis dėl kiekvieno papildomo šokolado batonėlio ar alaus butelio.

2. Netvarka. Dalytis vienu kambariu gali būti sunku ilgų kelionių metu arba mažose patalpose, ypač jei jūsų partneris mėgsta palikti netvarką.

Nieko nėra blogiau nei matyti visur išmėtytus daiktus, kuriuos tenka perlipti ar perstatyti kaskart, kai reikia naudotis bendra erdve. 2

4 % apklaustųjų pripažino, kad toks partnerio elgesys gali sugadinti kelionę. Kad išvengtų ginčų, netvarkingiems keliautojams patariama rinktis viešbučius, kuriuose siūlomas kasdienis valymas.

3. Viską, kas mano, pasiimu su savimi. Pasirodo, nemažai žmonių mėgsta su savimi į atostogas pasiimti mėgstamą pagalvę ar patalynę, nes ant jų esą patogiau miegoti, o ant viešbučio esą neįmanoma užmigti.

Tačiau jei keliaujantiems automobiliu tai nėra tokia didelė problema, tačiau tiems, kurie skrenda lėktuvu ir nenori permokėti už bagažą, viskas daug sudėtingiau.

Tačiau viešbučių pramonė nestovi vietoje – viešbučiai pamažu pradeda siūlyti svečiams „pagalvių meniu”, kuriame klientas gali rinktis iš skirtingų pagalvių rūšių.

4. Skubus išpakavimas. Nors niekam nepatinka keliauti su netvarkingais partneriais, daugelį turistų ne mažiau erzina partneris, kuris iš karto išsipakuoja daiktus. Čia yra tik viena išeitis – patikėkite savo bagažą viešbučio darbuotojams.

5. Papildoma atsakomybė. Abu partneriai atvyksta atostogauti, kad pailsėtų, ir nė vienas nenori būti tas, kuris turi nuolat viską stebėti – pavyzdžiui, kontroliuoti, ar partneris nepamiršo kambaryje raktų.

Šiuolaikiniai viešbučiai jau siūlo skaitmeninius kambario raktus, kuriuos galima valdyti telefone esančia programėle.

Turistams, kurie anksčiau keliavo su partneriu ir buvo kažkuo nepatenkinti, patariama rinktis viešbučius su tokiomis funkcijomis, kurios padės „sušvelninti smūgį”.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *