Trys dažniausios moterų baimės

Moterys – anaiptol ne silpnoji lytis. Tačiau jos taip pat turi pažeidžiamų vietų. Ko labiausiai bijo moterys, net jeigu to sau pačioms nepripažįsta? Pateikiame tris pagrindines kiekvienai iš mūsų pažįstamos baimes. Pasitikrinkite.

Moterys augina vaikus, puikiai tvarko buitį, daro karjerą, užsiima asmeniniu tobulėjimu, rūpinasi savo išvaizda. Atrodo, kad jos gali absoliučiai viską, atrodo, kad jos nieko nebijo. Tačiau tai netiesa.

Tai ko gi bijo moterys?

Vienatvės baimė

Ypač mėgstama vidutinio ir vyresnio amžiaus moterų tarpe. Juk nuo vaikystės joms ši baimė buvo intensyviai kalama į galvą.

Matyt, rūstūs laikai po karo, nelaimės, tremtys visgi paliko savo pėdsaką. Juk tada egzistavo realus vyrų trūkumas, o išgyventi, apsirūpinti tais laikais buvo oi kaip nelengva.

  • Ar jaučiate, kad šalia yra žmogus, kuris jums visiškai ar iš dalies netinka?
  • Ar savo išrinktajam turite pretenzijų, ar esama tarp jūsų neišsprendžiamų klausimų?
  • Santykiuose pastoviai „lipate ant to paties grėblio” – nėra pagarbos, palaikymo ir šilumos?

Štai taip mūsų močiutės ir perdavė sekančioms kartoms savo baimes.

Būtent iš čia nemažam skaičiui moterų atsiranda toks stiprus noras kuo greičiau ištekėti, net nesvarbu už ko, kad tik nereiktų likti vienai. Net sunku įsivaizduoti, kiek moterų dėl šios priežasties kenčia nelaimingas sąjungas ir nepagarbų požiūrį į save.

Amžius, senėjimas

Daugeliu atžvilgių ši baimė yra glaudžiai susijusi su ankstesne baime – baime likti vienai, nustoti būti patrauklia vyrų akyse. Iš čia kyla pasipriešinimas pokyčiams, susijusiems su amžiumi ir pačiam amžiui.

Deja, skausmingos lenktynės su išeinančia jaunyste duoda tik priešingą efektą.

Moterys absoliučiai pamiršta, kad yra dar ir vidinis turinys, asmenybė, ir kad jų transliuojama būsena yra daug svarbesnė nei su amžiumi susijusios apraiškos.

Taip ir gaunasi, kad jaučiant šią baimę, požiūris į save bus kaip greitai gendanti prekė. O kur savigarba, savęs priėmimas?

Pasirinkimo baimė

Ši baimė taip pat yra viena iš pirmaujančių. Daugelis moterų gyvena nuolatinėje pasiaukojimo būsenoje, ar bent jau pakankamai dažnai į ją įsmunka.

O pasirinkimas susijęs su atsakomybės už save ir savo gyvenimą prisiėmimu, ko daugelis žmonių iš tikrųjų labai bijo. Todėl taip ir gyvena metų metus, o kartais ir ištisus dešimtmečius – nesiimdami jokių konkrečių žingsnių, kad pakeistų savo gyvenimą. Jos tiesiog laukia kažkokio stebuklo ar kitų žmonių už jas priimto sprendimo.

Jūs tik įsivaizduokite, kaip visos šios baimės sukausto ir riboja. Tiesą sakant, jos paprasčiausiai neleidžia kurti savo gyvenimo taip, kaip jums patinka, ir gyventi su malonumu.

Vietoj to – vien nerimas, lenktynės neaišku dėl ko, ir savęs įkalinimas kažkokių aplinkinių žmonių sugalvotų idėjų narvuose.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *