Trys faktai apie vyrus, kuriuos turi žinoti moteris, jei nori tvirtų santykių

Ar pastebėjote, kad stiprūs santykiai tapo retenybe? Anaiptol ne kiekviena pora gali nugyventi kartu ištisus dešimtmečius. Daug skyrybų, žmonės išsilaksto kas sau. Manau, iš dalies taip yra dėl to, kad žmonės nežino kai kurių svarbių su lyčių ypatumais susijusių dalykų. Pakalbėkime apie „vyriškus” faktus, kuriuos moteris turėtų žinoti, jei nori tvirtų santykių.

Pirmas faktas – vyras nepasikeis, kol pats to nenorės. Jei matote, kad vyriškis jums netinka, kad nieko iš jo neišeis – nėra jokios prasmės su juo būti. Priešingu atveju tai bus trumpi ir nemalonūs santykiai. Na, galima su juo pasikalbėti, paprašyti pasikeisti.

Ypatingai retais atvejais jis jus išklausys, o dar rečiau pradės kažką daryti. Jei matote, kad žmogus keičiasi, galite likti su juo. Tačiau čia – ne pagrindinė problema. Jeigu moteris bando keisti aplink ją esančius vyrus, ji nesukurs tvirtų santykių su jai tinkamu vyru, visą savo laiką švaistydama netinkamų „perdarinėjimui”.

Vyras nesikeičia tol, kol pats savarankiškai nenuspręs keistis. Jis gali kalbėti, ką tik norite, tačiau nereikia tikėti žodžiais, reikia tikėti veiksmais. Negaiškite laiko tiems, kuriuos norite pakeisti. Geriau paieškokite tokio, kuris jums tinka iš karto.

Jei imsite tokių ieškoti, stiprių santykių tikimybė smarkiai padidės. Juk jūs jau būsite su tuo, kuris jums malonus, kuris jums tinka. O jeigu taip, tai ir jūs pati tam vyrui greičiausiai atrodote tinkama. Taip prasideda tvirti ir ilgalaikiai santykiai.

Antras faktas – vyras nemėgsta emocijų tikrinimų. Vyrai apskritai nemėgsta negatyvių emocijų. Tačiau moterys labai dažnai suorganizuoja savo antrosioms pusėms patikrinimus, testus, išbandymus. Kartais pasąmoningai tiesiog prisiminkite save, pažįstamas moteris. Kas vyksta santykiuose?

Pradžioje viskas gerai. Tačiau kuo toliau, tuo dažniau moteris pradeda testuoti vyrą. Konfliktas čia, konfliktas ten. Ji tikrinasi, kiek toli galima nueiti. Kurioje vietoje vyriškis įjungs savyje vyrą ir pradės ją tramdyti, iki kokios ribos jis nusileidinės ir pasidavinės. Šitokiu būdu moterys tikrina vyrą, kiek jis yra vyras.

Taip, kažkas iškart užkirs jos eksperimentams kelią ir aiškiai pasakys, kad tokio elgesio su savimi toliau netoleruos. Tada moteris prisitaiko ir jiems viskas klostosi kuo puikiausiai. Tačiau dažnai vyras tyli ir kenčia. Konfliktas po konflikto, kivirčas po kivirčo. O paskui ateina momentas, kai susikrauna daiktus ir išeina. Jam visa tai įkyrėjo.

Suprantu, kad moteriai gali tiesiog būti nuobodu, ir ji pradės pati provokuoti konfliktus. Tačiau visi vyrai į tai reaguoja pakankamai jautriai. Jam tokie moteriški žaidimai – stresas. Dėl to, jei norite tvirtų santykių, nereikia tikrinti leistinumo ribų, nereikia kivirčų ir konfliktų. Ypač jeigu tam nėra rimtos priežasties. O jeigu atsirado, ramiai aptarkite, ir tada vyras pats jums ačiū pasakys ir niekada nepaleis. Kur jis dar galės rasti moterį, kuri sugeba ramiai ir be konfliktų aptarti problemą?

Trečias faktas. Reikia duoti vyrui laisvo laiko ir laisvos erdvės. Nori pabūti vienas? Duokite tam laiko. Nori valandą ar dvi ramiai pakiurksoti prie kompiuterio? Duokite jam tai. Nereikia nuolat skambinėti, rašinėti ir būti šalia.

Aš galiu suprasti moteris, vyras joms gali būti visu jų pasauliu. Todėl norisi visada būti su juo. Ir moteriai tai atrodo normalu. Tačiau gamta taip sukonstravo skirtingų lyčių psichologiją, vyrui tiesiog būtina kartas nuo karto pabūti vienam. Pabūti vienumoje su savo mintimis, ramybėje.

Vyras išeina nuo moters tą akimirką, kai supranta, kad tai – paskutinė išeitis, kaip įkvėpti gryno oro. Kaip pabūti vienumoje ir ramybėje. Kai niekas netrukdo, neblaško. Vyrui tai išties labai svarbu.

Be to, kuo dažniau žmogus būna šalia, tuo greičiau prie jo priprantame, tuo greičiau jis mums įkyri. Todėl nesistenkite užpildyti savimi kiekvienos vyro gyvenimo minutės. Leiskite jam nuo jūsų pailsėti, kad galėtų jūsų pasiilgti. Tada ir santykiai bus stiprūs.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *