Trys įžvalgiausi Zodiako ženklai – nuo jų nieko nenuslėpsite – jie permato jus kiaurai

Jie gali nesakyti, kad viską žino, bet žino. Skaitykite toliau ir išgirskite astrologų pasakojimus apie įžvalgiausius Zodiako ženklus – nuo šiek tiek pastabių iki neapsakomai intuityvių.

3 Vėžys

Įžvalgiausių Zodiako narių trejetuką sudaro vandens ženklai, pradedant Vėžiu. Iš visų trijų ženklų jie geriausiai supranta draugų ir šeimos narių emocinę būseną, o ne visų gyventojų.

„Jei Vėžiai pajunta pavojų, jie padarys viską, kad sumažintų riziką artimiausiems žmonėms ir sau”, – sako „Futurio” programėlės astrologė Marita Andrejeva.

„Dažniausiai Vėžiai ginsis naudodami visas įmanomas priemones arba stengsis laimėti potencialius priešus, kad neutralizuotų grėsmę.”

Frazės „nužudyk juos gerumu” ir „laikyk savo priešus šalia” yra šio ženklo gyvenimo būdas.

Be grėsmingų situacijų, Vėžiai intuityviai supras kiekvieną iš savo artimųjų – ir niekas jų neaplenks, kai tai susiję su šiais žmonėmis.

2 Skorpionas

Turbūt geriausiai žinomas dėl savo aistros ir intensyvumo, šis vandens ženklas taip pat pasižymi įžvalgumu.

„Jei kada nors sutikote žmogų, kurio žvilgsnis tarsi plėšo sluoksnius ir žvelgia tiesiai į jūsų sielą, greičiausiai tai Skorpionas”, – sako McGee.

„Jų planeta, Plutonas, dovanoja jiems aistrą tiesai, kuriai sunku prilygti, ir jie turi neįtikėtiną gebėjimą pastebėti, kas yra tikra, o kas ne.”

Kai tik jie pastebės, kad kažkas negerai – o tai įvyks iš karto – jie nustatys strategiją, kaip išsiaiškinti problemos esmę.

Žinoma, Skorpionas taip pat nori žaisti ilgą žaidimą, o tai reiškia, kad net jei vieną dieną jie kažką užuodžia, gali nereaguoti ištisas savaites.

1 Žuvys

Šis ženklas sugeba taip stipriai suvokti kitų žmonių siunčiamus signalus, kad yra beveik aiškiaregiai.

„Neptūnas yra jų kelrodė žvaigždė, todėl jie turi stebuklingą talentą suprasti tai, kas nepasakyta, todėl jie yra geriausias petys, į kurį galima atsiremti”, – sako McGee.

„Jų empatiška prigimtis ir stiprus emocinis intelektas leidžia suprasti jausmus, motyvus ir rūpesčius, kurie kitiems gali būti nesuprantami.

Tai draugai, kurie moka skaityti tarp eilučių ir jaučia esmines emocijas net tada, kai žodžiai trūksta.”

Žuvims nereikia sakyti nė žodžio – jos iškart supras ir pasiūlys paguodžiantį apkabinimą, taurę vyno arba šiltą sausainių porciją.

Jos intuityviai supras, kaip tą akimirką padėti jums pasijusti geriau.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *