Trys jūsų patrauklumo šaltiniai

Mielosios damos, kai buvome paauglėmis, dauguma mūsų kankinosi dėl visokiausių kompleksų, nepasitikėjimo savimi ir, žinoma, mažai kam iš mūsų patiko nuosavas atspindys veidrodyje. Laikėme save blogesnėmis už kitas, nepatraukliomis nevėkšlomis.

Ačiū Dievui tie sunkūs laikai seniai praėjo, tačiau aš žinau, kad kai kurios moterys taip ir įstrigo savo kompleksuose. Joms iki šiol atrodo, kad joms vis dar kažko trūksta, kad jos nepatrauklios ir dėl to negali tikėtis verto vyro, kuris nešios jas ant rankų.

Atpažinote šiame aprašyme save?

Skubu jus užtikrinti, kad kiekviena moteris yra nuostabi. Tuo įsitikinau iš savo patirties. Tik tasai patrauklumas slypi ne išvaizdoje, o viduje. Ir pakanka tik „išpakuoti” tą vidinį patrauklumą, kad imtų keistis ir išvaizda. Ir tai iškart įvertins vyrai.

Esu tuo giliai įsitikinusi dėl to, kad aš ir pati sau anksčiau nepatikau. Man atrodė, kad draugės žymiai gražesnės ir įdomesnės, kad esu pasmerkta antraeiliams vaidmenims šiame gyvenime, nes neturiu į akį krintančios išvaizdos. Buvau linkusi nesifotografuoti, nes laikiau save nefotogeniška. Ir, atitinkamai, man visiškai nevertėjo tikėtis princo ir didelės, gražios meilės.

Viskas pasikeitė tada, kai suvokiau, jog būtina kažko imtis, kažką daryti su savimi ir su savo santykiais, nes toliau taip tęstis negali. Aš taip nenoriu!

Ir žinote, ką supratau?

Moters patrauklumo šaltiniai slypi ne gamtos duotoje išvaizdoje ir ne brangiuose rūbuose. Pagrindiniai šaltiniai yra šie:

Tikėjimas savo patrauklumu. Kol pati nepatikėsite, niekas aplinkui tuo nepatikės. Žmonės jaučia jūsų požiūrį į save ir elgiasi su jumis lygiai taip pat, kaip jūs pati elgiatės su savimi.

Pritarimas sau pačiai, pačios savęs pagyrimas. Liaukitės save keiksnoti ir kritikuoti! Atsipalaiduokite, leiskite sau būti savimi. Jūs graži iš prigimties.

Toks santykių su aplinkiniais kūrimo būdas, kai patvirtinamas jūsų patrauklumas. Neieškokite progų konfliktuoti, nenukreipkite pašnekovo žodžių negatyvia vaga. Kurkite harmoniją, atvirus, draugiškus santykius. Pirmoji pradėkite džiuginti komplimentais, kad gautumėte atgal dvigubą jų kiekį.

Taip, teks pasidarbuoti. Juk reikės atsisakyti seno, įsišaknijusio įpročio save kritikuoti, atsisakyti seno elgesio su aplinkiniais žmonėmis modelio. Teks atlikti tikrą stebuklą – patikėti savimi.

Tačiau darbas to vertas. Tai – jūsų kelias į naują gyvenimą. Mano kelias irgi buvo nelengvas, tačiau aš jį nuėjau. Vadinasi, tai padaryti galite ir jūs.

Dabar su malonumu žvelgiu į savo atspindį veidrodyje. Man netgi atrodo, kad sulig amžiuje pagražėjau. Patinka žiūrinėti savo nuotraukas. Mano tikėjimas savo patrauklumu leido man pritraukti į savo gyvenimą vertų gerbėjų ir sukurti šeimą. Geriausią iš geriausių.

O jums kas trukdo tai padaryti?

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *