Trys patys patikimiausi būdai, kaip sugriauti santykius

Nėra santykių be klaidų. Tačiau santykiai, kuriuose tos pačios klaidos daromos šimtus kartų, yra dažni.

Pavydas be stabdžių

Pavydas sugraužia, o paskui sugriauna viską: šeimą, meilę, sveikatą. Jis aprėpia ir daro įtaką santykiams ir vaikams. Anksčiau ar vėliau savo moters pavydo presuojamas vyras gali neatlaikyti ir užmegzti realų romaną nuošalyje. Vadovaudamasis paprasta logika: „Jeigu esu ištikimas, tačiau manimi vis tiek nenori tikėti ir įtarinėja nuo ryto iki vakaro, tai kodėl nepabandžius, galbūt iš tiesų kažkas gero iš to išeis?” Panaši logika galioja ir moterims.

Seksas kaip ginklas

Jis nupirko deimantų vėrinį – ir todėl savaitę galva vakarais jums neskaudės. Jis neišnešė šiukšlių ir tarstelėjo komplimentą jūsų draugei – lovoje atsirado neregimi pasienio stulpai, o jūs demonstratyviai atsukote jam nugarą. Tai – šimtaprocentinė manipuliacija ir psichologinis smurtas. Anksčiau ar vėliau vyras susiras labiau sukalbamą partnerę – be sveikatos problemų, užtat nemanipuliuojančią ir visą laiką jo norinčią.

Nesiliaujanti kritika

Kritika – toks subtilus dalykas, kad svarbu surinkti į kumštį visą per šimtmečius sukauptą moterišką išmintį ir nepersistengti, neįsijausti. Jis ne ten deda kojines, jis jų visai niekur nededa, jis visiškai neskiria dėmesio, jis skiria pernelyg daug dėmesio tavo reikalams, jis per daug dirba, jis per mažai dirba, jis visai nedirba… Kiekvieną dieną susidurdamas su priekaištais, pretenzijomis ir viso to, kuo tik jis užsiima smerkimu, vyras anksčiau ar susimąstys, ar jis, toks visas blogas, vertas tavęs – tokios baltos ir pūkuotos?Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *