Trys priežastys, kodėl moterys negali sukurti šeimos

Yra moterų, kurioms pagrindinis gyvenimo tikslas – tapti gera mama ir mylima žmona. Tačiau ne visi norai išsipildo, ir labai daug moterų lieka netekėjusios. Žemiau pateikiamos trys pagrindinės priežastys, kodėl šeimos žlunga.

Pirmoji priežastis – per dideli norai

Vaikystėje mažos mergaitės svajoja apie princus ir karalius. Tėvai juokiasi ir nekreipia į tai dėmesio. Visi tėvai linki savo vaikams geriausio. Ir neretai mergaitėms paprasčiausiai iškraipo pasaulėžiūrą, įtikindami, kad paprastas vaikinas joms netinka. Reikalingas tik turtingas, gražus.

O suaugusiai moteriai tokios „kreivos” nuostatos pavirsta visų jos asmeninio gyvenimo problemų priežastimi. Moterys nesupranta, kad norint ištekėti už svajonių vaikino, reikia ne tik pačiai atitikti pasirinktą standartą, bet ir dėti pastangas siekiant trokštamo tikslo.

Išpūstų lūkesčių įtakoje jos netgi negali įsimylėti. O jei jausmai atsiranda, tai nepasiekiamam vyrui.

Vyras visada bus idealus jį mylinčiai žmonai. Visi norai ir planai realizuojami tiktai kartu, bendrai išgyvenant sunkumus ir įgyjant patirties.

Antroji priežastis – neteisingai susidėlioti prioritetai

Pirmiausia padarysiu karjerą, o jau tada sukursiu šeimą ant tvirtų pamatų. O laikas bėga, pareigų darbe vis daugėja. Šeimai kurti nebelieka laiko. Jei išeisite iš darbo, nebus finansinių galimybių šeimai egzistuoti. O jei pasirinksi darbą ir karjerą, nebus šeimos. Apsikrovus darbais, neįmanoma susipažinti su būsimu mylimuoju, sukurti netgi įprastų santykių, jau nekalbant apie šeimą. Visur reikia laikytis aukso viduriuko. Svarbiausia – nuspręsti, ko moteris iš tikrųjų nori. Sėkmingos moters privalumas – teisingai susidėlioti prioritetus.

Trečia priežastis – priklausomybė nuo kitų nuomonės

Pasirinkto jaunuolio nemėgsta tėvai, nemėgsta jo ir draugai. Moteris nenori skandalų su artimaisiais ir nusprendžia susirasti tinkamesnį kandidatą. Tačiau ir sekantys santykiai bus sugriauti, jei moteris ir toliau pildys visus aplinkinių norus. Nuomonės visada skirsis.

Natūralu, kad artimiausia aplinka linki paties geriausio kandidato. Tačiau santykius su vyru kuria ne artimieji, o moteris. Todėl pirmiausia reikia kreipti dėmesį į savo pačios nuomonę, o tik tada įsiklausyti į kitų žmonių patarimus.

Be to, ne visi žmonės linki gero, kai kurie specialiai stengiasi sugriauti santykius, tikėdamiesi iš to sau kokios nors naudos.

.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *