Trys vienišos moters savybės, kuriomis žavisi vyrai

Visuomenėje vis dar gaji nuomonė, kad moterys, bijodamos vienatvės, bet kokia kaina siekia į savo namus prisivilioti vyriškį. Tačiau ne visos damos, kurios dar nespėjo rasti savo „moteriškos laimės“, yra pasirengusios viskam dėl santuokos.

Žinoma, tarp jų yra daug žmonių, kurie lieka vieniši dėl savo fobijų, nuoskaudų ir neadekvačių reikalavimų. Tačiau yra ir tikrų deivių, kurios būtų tobulos žmonos, bet santykiai šiuo metu jų tiesiog nedomina.  Kokia tokių damų stiprybė? Jų ypatybės, o tiksliau, stiprybės, bus aptartos toliau.

Vidinė laisvė. Jei išmoksite džiaugtis vienatve, atrandant joje teigiamus aspektus ir atsikratant baimės senatvėje likti be mylimo žmogaus, tuomet nereikės derėtis su sąžine, sutinkant su naujais pasiūlymais. Vidinė laisvė, aiškus savo norų supratimas ir nesutikimas su tuo, ko nenorite. Būtent tai leidžia moteriai oriai eiti per gyvenimą. Ir galiausiai ji gauna būtent tai, kas atitinka jos vertybių skalę.

Tinkama savigarba ir teisingi prioritetai. Šie du dalykai leidžia jai būti laimingai, nepaisant artimų santykių su vyru buvimo ar nebuvimo. Ji yra savarankiška ir moka mylėti save. Tokią moterį nelengva palaužti ir „paspausti“ po padu. Jai nereikia vaidinti „būtinų“ vaidmenų, kad laimėtų priešingos lyties simpatijas. Ji visada natūrali, nuoširdi jausmuose ir atvira bendravimui.

Žmogus, o ne tik lyties atstovas. Ne, tai nereiškia, kad ji nusistačiusi prieš šeimą ar motinystę. Tradicinis šeimos modelis nėra tai, apie ką kalbame. Tačiau visų pirma tokia moteris vertina aplinkinių asmenybę ir gyvenime, be santykių ir gimdymo, turi daug kitų interesų. Jai patinka tobulėti, išbandyti savo jėgas įvairiose veiklos srityse ir t.t. O norint užtikrinti savo pageidavimus, poreikius ir norus, tokiai damai nereikia vyro piniginės, nes ji pasirengusi kurti santykius tik meilės ir nuoširdumo pagrindu. Abipusė pagarba jai be galo svarbu.

Na, kaip matyti iš viso to, kas išdėstyta aukščiau, laisvos damos, prieš kurią beveik kiekvienas vyras lenkia galvą, savybės nėra ypatingos ar išskirtinės. Taip, jos ne visada sutinkamos tarp dailiosios lyties atstovių. Bet tai visiškai nereiškia, kad moterys negali jų lavinti pačios. Kaip sakoma, jei tik yra noras – atsiras ir laiko bei priemonių. Nerandate „to vienintelio“? Pirmiausia pamilkite save, o mylimasis ir pats atsiras.Naujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.